انتخاب شغل و یا تغییر شغل

متن ویدئوها

در ویدئوهای فوق در ۸ بخش درباره انتخاب شغل و تغییر شغل بصورت مفصل برای شما توضیحات کاملی رو ارائه کردم ، پیشنهاد من اینه که این ویدئو رو به ترتیب بعد از دیدن فصل ۱ و فصل ۲ دوره فراجامع ملاحظه بفرمایید.

اگر هم تمایل دارین متن ویدئوهای فوق رو بخونین ، مطالب زیر نوشته شده از صبحت های ویدئوهای فوق است.

انتخاب شغل و یا تغییر شغل :

با نام و یاد خدای مهربان در فصل سوم از دوره فراجامع صفر تا هزار موفقیت در کسب و کار در خدمتتون هستم . اصل این آموزشها رو در سایت 0ta1000kasbikar.com میتونین ملاحظه کنین ، امروز در فصل سوم این دوره فراجامع هستیم و میخوام درباره انتخاب شغل و یا تغییر شغل براتون صحبت کنم .

اگر سرفصل های قبلی دوره رو دیده باشین و در جلسه اول این دوره فراجامع با من همراه بوده باشین اونجا از ۱۱ سرفصل و یازده مرحله این دوره فراجامع برات صحبت کردم و اگر جلسه فصل اول رو ندیدین حتما اینجا بهت یاداوری میکنم برگرد و از جلسه اول، بصورت کامل ببین .

در فصل ۱ چکیده ای از کل این دوره رو داریم و من اونجا دقیقا برات توضیح دادم که چطوری میخوایم از طریق این دوره کسب و کارمون رو رشد بدیم و حتی به سعادت آخرت برسیم.

11 سرفصل دوره فراجامع صفر تا هزار موفقیت در کسب و کار

۱۱ مرحله و ۱۱ سرفصل این دوره فراجامع در تصویر بالا مشخصه و اگر در جریانش نیستین ، جلسه اول دوره رو ببینین که درباره نقشه راه موفقیت در کسب و کار و این ۱۱ مرحله در جلسه اول بصورت کامل توضیح دادم.

طبق تصویر فوق امروز در مرحله سوم و سرفصل سوم هستیم و میخوام درباره انتخاب شغل و یا تغییر شغل صحبت کنم.

توصیه اکید: حتما آموزشها رو به ترتیب ببین

قبل از اینکه آموزشهای این جلسه رو شروع کنم توصیه اکید دارم ، حتما برای اینکه از آموزشهای این دوره فراجامع نتیجه بگیری ، لطفا به ترتیب از جلسه اول ، با حوصله فایل های ویدئویی رو ببین ، یادداشت برداری کن تا بهتر توی ذهنت بمونه وگرنه از این دوره نتیجه ای نمیگیری.

از من گفتن بود خواه پند گیر ، خواه ملال….

آموزشهای این دوره فراجامع رایگان نیست

خوب آنچه که در فصل سوم با هم بررسی خواهیم کرد :

  • نقطه صفر ، روشهای مختلف تفکر
  • شغل کارمندی بهتره یا شغل آزاد ؟
  • تعریف شغل بد ، شغل خوب ، شغل خوبتر !
  • روش انتخاب بهترین شغل مناسب برای شخص شما
  • روش نهایی کردن شغل انتخاب شده
  • در شغل انتخاب شده ، از کجا و چطوری شروع کنیم ؟
  • اگر در حال حاضر شغلی داریم ، تغییرش بدیم یا نه ؟ به چه شغلی ؟ رو چه حسابی ؟
  • نکته بسیار مهم این جلسه که بارها تاکید شده

ابتدا درباره نقطه صفر ، روشهای مختلف تفکر کردن افراد مختلف برات توضیح میدم ، که افراد مختلف مثلا وقتی که میخواین یک شغل رو انتخاب کنن چه مدلی فکر میکنن .

در بخش دوم درباره شغل کارمندی و شغل آزاد و اینکه هر کدوم چه مزایایی داره و چه بدیهایی داره و کدومش بهتره برات توضیح کامل میدم .

در رابطه با شغل خوب ، شغل خوبتر و شغل بد برات توضیح میدم .

بعد از اون میریم سراغ بخش چهارم در رابطه با روش انتخاب بهترین شغل مناسب برای شما ، برات توضیح میدم

در بخش پنجم درباره روش نهایی کردن شغل انتخاب شده که وقتی یک شغل رو انتخاب کردیم ، چطوری مطمئن بشیم این واقعا بهترین شغل برای ماست ، برات صحبت میکنم .

در بخش ششم برات توضیح میدم در شغل انتخاب شده که بهترین شغل مخصوص برای شما هست از کجا شروع کنی اون شغل رو و به چه ترتیب عمل کنی.

و در بخش بعدی هم اگر در حال حاضر شغلی داری درباره تغییر شغل برات صحبت خواهم کرد که آیا شغلت رو تغییر بدی یا ندی ، به چه شغلی تغییر بدی و روی چه حساب و کتابی این کارو انجام بدی.

و در بخش آخر این فصل سوم درباره یک نکته بسیار مهمی که بارها توی این فصل سوم دارم تاکید میکنم صحبت میکنم ، پس بنابراین حتما حواست روجمع کن تا بدونی این نکته چه نکته ای است که این قدر توی این فصل سوم قرار هی تکرار و تاکید بشه .

بریم و با هم دیگه بخش اول این فصل سوم رو که در رابطه با نقطه صفر حرکت به سمت موفقیت در کسب و کاره و روشهای مختلف تفکر کردن افراد هست برات صحبت کنم و توضیح بدم.روشهای مختلف تفکر کردن افراد مختلف

 

 

 

متن ویدئوهای فوق بزودی در این قسمت بصورت کامل قرار خواهد گرفت ….۵:۱۰

اشتراک در
اطلاع از
guest
4 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها