راهنمای کامل رشد کسب و کار با کمک خداوند و تلاش فردی

راهنمای کامل رشد کسب و کار با کمک خداوند و تلاش فردی

در دنیای پیچیده و متغیر راه اندازی کسب و کارهای مختلف، رسیدن به موفقیت در کسب و کار و ثروت از طریق آن نیازمند ترکیبی از برنامه ریزی آگاهانه و دقیق ، تلاش شخصی و اتکا به قدرت ایمان و معنویات است. در راهنمای این صفحه به شما خواهم گفت که چطوری با تکیه بر ایمان و تجربه های شخصی و حرفه ای خودتون میتونین به موفقیت در کسب کار برسین.

عزیز داداش سلام، من رضا نکوئی هستم مدیر و مدرس آموزشهای سایت صفر تا هزار کسب وکار . در این صفحه از سایت درباره راهنمای کامل رشد کسب و کار با کمک خداوند و تلاش فردی برات مطالب واقعا ارزشمندی دارم که هر کدام از این مطالب نقش واقعا ارزشمندی در رشد و توسعه کسب وکار شما خواهد داشت.

 

نقش و کمک خداوند در کسب و کار ما:

برای هر فردی که در یک خانواده ایرانی بزرگ شده به لحاظ باورهای و مطالب دینی خانواده های ایرانی، شفاف شدن این موضوع از اهمیت بسیار ویژه ای برخورداره. ایا واقعا خداوند رحمان به رشد کسب وکار ما کمک میکنه یا کمک نمیکنه؟

چرا در بسیاری از مواقع ما احساس میکنیم که خداوند هیچ کاری به کار ما نداره و هر چه دنیا ونیایش میکنیم، هیچ اتفاقی در کسب و کار ما نمی افته؟ آیا این یک واقعیت است یا نکاتی دیگری در این مبحث وجود داره که ظاهرا ما یکسر از اون بی خبر هستیم؟

برای اینکه این موضوع بسیار مهم یک بار برای همیشه برای شما کاملا شفاف بشه و دیگه هیچ نقطه تاریکی از این مبحث در ذهن شما باقی نمونه یک ویدئو جامع و کامل درباره نقش خداوند در رشد کسب وکار براتون ضبط کردم و با مثال های مختلف و درج آیاتی از قرآن کریم و احادیث مختلف این موضوع رو بصورت کامل واضح و شفاف کردم.

حالا اگر میخوای برای همیشه تکلیف خودت و کمک خداوند رحمان به رشد کسب و کار رو متوجه بشی، حتما ویدئو صفحه زیر رو بسیار با دقت ببین.

نقش و کمک خداوند در رشد کسب و کار

 

نقش و کمک خودم به رشد کسب و کار:

بعد از اینکه با دیدن ویدئو فوق متوجه نقش و کمک خداوند و چگونگی این حضور و کمک خدواند رحمان به رشد کسب وکار شدیم، حالا وقت اونه که تکلیف خودمون رو هم در این داستان کسب و کار مشخص کنیم. خود ما چقدر در رشد و موفقیت کسب و کار و رسیدن به ثروت حلال از طریق کسب درآمد موثر و مهم هستیم؟

در یک ویدئو دیگه به بررسی کامل نقش فردی و کمک خودمون به رشد کسب و کار خودمون پرداختم و این ویدئو رو هم که ببینی کاملا متوجه میشی که چطوری خودت میتونی به رشد کسب و کار خودت به معنای واقعی کمک کنی.

اگر از این بالا و پایین رفتن های موفقیت در کسب و کار خسته شدی و هر چه تلاش کردی کمتر نتیجه گرفتی، وقتشه که ویدئو زیر رو هم با دقت بسیار زیاد ببینی.

نقش و کمک خودم به رشد کسب و کار

 

چرا کفار کسب و کار بهتری دارن ؟

وقتی صحبت از خداوند و ایمان و رشد کسب و کار و فرد مومن میشه، همیشه این سوال به وجود میاد که چرا کفار کسب و کار بهتری و پررونق تر و درآمد بیشتر و بهتری دارن؟

ایا این صحبت ها که میگه مومن باش و از کمک خداوند برای رشد کسب و کارت استفاده کن کشک نیست؟ اگر نیست بگو ببینم چرا اون کافر بی دین در اوج پیشرفته و من و جامعه مسلمان در جهان سوم هستیم؟

پاسخ به سوال به طوری که خیلی دقیق با پوست و گوشتت درک کنی چرا کسب و کار غربی های کفار بهتر از ما مسلمونهاس در ویدئو زیر نهفته است، بنابراین دین یک بار این ویدئو و مشخص کردن تکلیف این موضوع در ذهن برای تا ابد لازم و ضروری است، حتما ویدئو زیر رو هم ببین.

چرا کفار کسب و کار بهتری دارن؟

 

خدایا کار میخوام !

باورت میشه بعضی از شما عزیزان من در گوگل این عبارات رو جستجو میکنین: خدایا کار میخوام ! خدایا چه کاری راه بندازم !

من دور تک تک شما عزیزانی که این عبارت ها رو جستجو میکنین بگردم که خداوند چقدر شما رو دوست داره !!!!

چاخان نکردم، اگر بدونی خداوند یکی رو فرستاده تا دقیقا بوسیله اون فرد دعای شما رو مستجاب کنه و قدم به قدم کمکت کنه تا بهترین کسب و کار رو داشته باشی چی میگی ؟

در مقاله زیر پاسخ این عزیزان رو دادم و اون پیک و واسطه خدای رحمان رو هم که برای خدمت بی منت و کاملا رایگان برای شما آمده معرفی کردم، بزن روی مقاله زیر و کامل بخون متوجه میشی داستان چیه.

خدایا چه کاری راه بندازم ؟

 

دعایی برای رونق کسب و کار :

در این میان هم بعضی دیگر از شما عزیزان به دنبال دعا برای پیشرفت در کسب و کار میگردین و میخواین کسبوکار خودتون رو از راه حلال رشد بدین اما نمیدونین چطوری و چه کاری باید انجام بدین.

در مقاله زیر هم درباره این دنیا و کاری بهتر از این دعا و روشی بهتر و جامع تر و کامل تر از دعا بر مبنای روایات و آیات قرآن کریم بهت معرفی کردم.

مقاله زیر رو هم ببین تا دیگه در ابتدای مسیر رشد کسب و کار و رسیدن به موفقیت حتمی در آینده قرار بگیری.

دعا برای پیدا شدن کار پردرآمد

خوب دیگه عزیز داداش، اگر متن کامل این صفحه رو مطالعه کردی و ویدئوها و مقالات معرفی شده در این صفحه رو هم به دقت دیده باشی، الان شما با اون ساعتی که هنوز این صفحه و مقالات و ویدئوهای اون رو ندیده بودی زمین تا آسمون به لحاظ اطلاعات در این زمینه متفاوت هستی، درست میگم؟

برای داداشت هم دعا کن. ارادت ، داداش رضا

رضا نکوئی

رضا نکوئی

مدیر و مدرس سایت صفر تا هزار کسب و کار ، از سال 1380 در کار طراحی ، تبلیغات و بازاریابی هستم ، از سال 1390 طراحی سایت و در کنارش تولید محتوا انجام میدم
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها