نقش من و نقش خداوند در به موفقیت رسیدن من

متن ویدئو

نقش من و نقش خدای رحمان در به موفقیت رسیدن من موضوع فصل دوم دوره فراجامع صفر تا هزار موفقیت در کسب و کار است . برای درک بهتر موضوع از شما دعوت میکنم ویدئو فوق رو با دقت ملاحظه کنین و اگر تمایل بیشتر به خواندن متن این ویدئو دارین ، متن زیر مطالب مطرح شده در این ویدئو است در اختیار شما.

نقش من و نقش خدای رحمان در به موفقیت رسیدن من

با نام و یاد خدای مهربان در دومین جلسه از دوره فراجامع صفر تا هزار موفقیت در کسب و کار در خدمتتون هستم. اصل این آموزشهای این دوره رو میتونین  در آدرس 0ta1000kasbokar.com ملاحظه کنین.

در این جلسه در فصل دوم هستیم و این جلسه و این فصل درباره نقش من و نقش خدای رحمان در به موفقیت رسیدن من هست . خوب بریم بلافاصله سراغ اصل آموزشها و اگر ویدئو جلسه رو دیده باشین که درباره نقشه راه موفقیت در کسبوکار و مراحل مختلفی که  در این دوره فراجامع تقدیمت میکنم ، با این جلسات و این سرفصل ها که در زیر اومده آشنا شدی .

نقشه راه دوره فراجامع صفر تا هزار موفقیت در کسب و کارموارد فوق 11 مرحله ای است که ما از طریق این دوره فراجامع قراره کسب و کارمون رو شد بدیم و حتی به سعادت آخرت برسیم .

در این جلسه همانطور که در تصویر فوق ملاحظه میکنین در مرحله دوم هستیم و اگر ویدئو جلسه قبل رو ندیدی حتما بهتون یادآوری میکنم بسیار مهم بوده چکیده کل این دوره در ویدئو جلسه قبل و در مرحله اول هست که درباره نقشه راه موفقیت در کسب و کار اونجا توضیح دادم.

بریم و به این جلسه بپردازیم و درباره نقشه من و نقش خدای رحمان در به موفقیت رسیدن من توضیحات لازم رو بهتون بدم.

آموزشهای این دوره فراجامع رایگان نیست

ابتدا اجازه بدین نگاه من به فصل دوم این دوره فراجامع رو یک توضیحی کوتاهی بهتون بدم ، یک وقتی از این زاویه به آموزش این جلسه نگاه نکنین که نکویی هم اینجا اومده مارو موعظه کنه بگه پسر خوبی باش ، دختر گلی باش انشالله خدا برات میرسونه ، نه اینجا هیچ خبری از این حرفها نیست.

و چه بسا در این جلسه مطالبی رو بخونی که تا ندیدی و برعکس این موضوع است که بخوام موعظه و نصیحتی برای شما داشته باشم . این نکته رو هم در جریان باش که مطالبی که در جلسه دارین مطالعه میکنین به لحاظ کارشناسی مسائل دینی تایید شده هست و من این مطالب رو با بخش پاسخگویی به سوالات اعتقادی حرم مطهر آقا امام رضا در میون گذاشتم و تایید اونها رو برای این مطالب گرفتم.

یک اخطار بهتون میکنم به این مطالب با یک زاویه خاصی نگاه نکنین و پیشاپیش این مطالب رو قضاوت نکنین ، فکر نکنین میخوام موعظه کنم ، من میخوام در این آموزش قوانینی رو بهت بگم که در کسب و کارت دخیله و احیانا از اونجایی که همه ما ایرانیها در یک خانواده مذهبی حالا یا با اعتقادات کمتر یا بیشتر متولد شدیم بعضی وقتها نگاه های اشتباهی داریم که جلو رشد کسب و کار ما رو میگیره.

اعتقادات و باورهای غلطی که از بچگی در ذهن ما شکل گرفته و اعتقادات اشتباهی که جلوی رشد کسب و کار ما رو در خیلی از مواقع گرفته و میگیره .

در این آموزش میخوام در رابطه با این موضوعات صحبت کنم و شما بصورت شفاف در انتهای این آموزش متوجه خواهید شد چقدر در رشد کسب و کارتون دخیل هستین و چقدر خداوند قراره در رشد کسب و کار بهت کمک کنه. در کجا خداوند کمک خواهد کرد و کجاها هیچ خبری از یاری خداوند نیست و ما نباید الکی بشینیم و بگیم خدایا کی میخوای برای من یک کاری بکنی!

بنابراین برای این موضوعات مهم در ادامه با من همراه باش.

خوب قبل از اینکه بریم و درباره نقش من و نقش خدای رحمان در به موفقیت رسیدن من صحبت کنیم در این آموزش ، من لازم دیدم که ابتدا سه آیتم بسیار مهم رو در این آموزش تعریف کنیم تا بدونیم وقتی در این آموزش درباره این سه آیتم صحبت میکنیم دقیقا منظور ما از این چه آیتم چیه.

اولین آیتم برای به موفقیت رسیدن من : خدای رحمان

خدای رحمان کیست ؟ خوب دیگه فکر میکنم اینجا لازم نباشه من برای شما خدای رحمان رو معرفی کنم . خداوند رحمان از دیدگاه من همان خدایی است برای من و شما که در قرآن خودش فرموده : 

الحمدلله رب العالمین . همون خدایی که پروردگار همه عالم است ، همان خدایی که همه ما رو آفریده و بر کل این عالم نظارت داره و ما او رو به خدایی پذیرفتیم و قبول کردیم ، حالا یا مقداری کمتر و یا مقداری بیشتر. به هر حال منظور همان خداست.

تعریف سه آیتم بسیار مهم در به موفقیت رسیدن من

 

دومین آیتم در به موفقیت رسیدن من ، خود من هستم:

کسی که قراره با کارها و اقداماتی که انجام میده خودش رو به موفقیت یا برسونه ، یا نرسونه و یا کم برسونه و یا هر شکلی که داره فعالیت میکنه ، معادل اون دستاور کسب کنه .

من اگر قرار باشه خودم رو در این دوره تعریف کنم ، میتونم دو تا من باشم :

  1. یک من : زمانی که به خدواند رحمان ایمان دارم ، اگر اینگونه است د ر به موفقیت رسیدن خودم چطوری تاثیر گذارم ؟
  2. و اگر به خدای رحمان ایمان ندارم ، در اون حالت هم در به موفقیت رسیدن خودم تاثیر گذار هستم اما به نوعی دیگر .

تفاوت این دو تا رو که چطوری یک فردی که ایمان داره و یک فردی که ایمان نداره در به موفقیت رسیدن خودشون تاثیر گذارن با هم بررسی میکنیم.

اگر به خدای رحمان ایمان ندارم ، میتونم در کسب و کارم به موفقیت برسم در کسب و کارم ؟

قطعا میرسم . و میتونیم برسیم و در این جلسه درباره همین موضوع میخوایم صحبت کنیم . حالا چطوری میرسی ؟ چه فرقی داریم با اون وقتی که به خدای رحمان ایمان داریم ؟ مطالبی است که در این آموزش با هم بررسی میکنیم.

سومین آیتم برای به موفقیت رسیدن من : تلاش 

چه تلاشی قراره انجام بشه تا من به موفقیت برسم ؟

اولین گزینه خدای رحمان ، دومین گزینه خودم من یا با ایمان یا بی ایمان و سومین گزینه نحوه تلاش و اقداماتی که من انجام میدم تا با موفقیت برسم یا نرسم . اینجا میخوایم تلاش رو معنی کنیم ، اگر داریم در این بخش از نقشه راه کسب و کار درباره تلاش صحبت میکنیم ، منظور من از تلاش در این آموزشها تلاشی هست که :

  • تلاشی که تا انتهای توان اجرا شده باشه

نه اینکه میخوام برم یک کسب و کاری رو راه اندازی کنم ، یه روز ، دو روز ، یه هفته یکسری کارهایی میکنم و بعدم میگم نشد ، اگر گفتن چرا نشد چرا به موفقیت نرسیدی ؟ میگم حالا خدا نخواست دیگه !

حالا قسمت نبود! نه ! اگر ما داریم در این ویدئو در رابطه با تلاش صحبت میکنیم ، منظور تلاشی است که تا انتهای توان ما اجرا شده و به کار گرفته شده .

  • منظور تلاشی است که آگاهانه انجام شده است 

اینی که من برم دست و پا بزنم ، الکی زور بزنم خودم رو خسته کنم و یک کار اشتباهی رو انجام بدم ، باید این مدلی به موفقیت برسم ؟وقتی اشتباه دارم انجام میدم ؟ نه ! 

پس اگر داره تلاشی انجام میشه و توی این ویدئو داریم در رابطه با تلاش صحبت میکنیم ، منظور تلاشی است که آگاهانه است .

تعریف 3 آیتم بسیار مهم در به موفقیت رسیدن من

 

سومین گزینه که میتون در رابطه با تلاش باشه و منظور ما از تلاش اون مدل تلاشه :

  • تلاشی که با مشورت با افراد مجرب انجام شده 

من برم آنچه که خودم میدونم و بهش آگاهم و آنچه رو که رفتم مطالعه کردم در انتهای توانم به کار بگیرم ، باز هم منظور ما اون مدل تلاش نیست. 

تلاشی که در انتهای توانه ، رفتم تحقیق و مطالعه کردم ، از آنچه که خودم بلد هستم کامل دارم استفاده میکنم ، با افراد مجرب در اون حوزه ای که لازم هست هم رفتم مشورت کردم و اون مدلی تلاش میکنم بعلاوه 

  • تلاشی که با تجربه دخیل باشه 

از آیتم هایی که در قبل استفاده کردم ، تجربه هایی که در قبل استفاده کردم و بدست اوردم هم دارم استفاده میکنم که با علم هست و تلاشی که 

  • با صبر و استمرار است

بهترین تلاش رو ما بیایم دو روز انجام بدیم ، تلاشی که در انتهای توان باشه ، آگاهانه باشه ، با تجربه ، با علم باشه ، اما صبر و استمرار توی اون نباشه ، این مدلی هم به موفقیت در کسب وکار نمیرسیم.

 

پس تلاشی که تمامی این آیتم ها رو داشته باشه در این آموزشها منظور من است و در رابطه با اون مدل تلاش دارم در این آموزشها صحبت میکنم 

 

 

ادامه متن ویدئو فوق بزودی درج خواهد شد …..9:36

اشتراک در
اطلاع از
guest
4 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها