راه اندازی کسب و کار با ۵۰ میلیون

راه اندازی کسب و کار با 50 میلیون تومان

بهترین پیشنهاد برای کسانی که ۴۰-۵۰ میلیون تومان سرمایه دارن و میخوای ببینن که چطوری میتونن با این مبلغ یک کسبوکار برای خودشون راه بندازن.
سلام، من رضا نکوئی هستم مدیر وبسایت صفر تا هزار کسب وکار. در این مقاله میخوام چند نکته مهم رو برای کسانی که میخوان با سرمایه اندک شون یک کسبوکار پردرآمد راه اندازی کنن بگم، تا مسیر سرمایه گذاری با ۵۰ میلیون تا ۲۰۰ میلیون برات روشن بشه.

 

اگر تخصص و مهارتی نداری:

هیچ شغلی پیدا نمیشه که دردسرهای خاص خودش رو نداشته باشه، به هر کسب و کاری که نگاه کنی میبینی یک سری ریزه کاری ها و فوت و فن هایی داره ، که اگر داخل همون کار مشغول بوده باشی میتونی از اونها سر دربیاری، غیر اینه؟
هدفم از گفتن این جمله اینه که بدونی اگر هیچ تخصصی در هیچ کاری نداری باید با یک دست دو تا هندونه برداری، کدوم دوتا هندونه؟ در ادامه بهت میگم ….
اگر در هیچ شغل و کسبوکاری تخصص نداری، اول باید در اون شغل مهارتهای لازم رو یادبگیری، دوم باید مهارتهای فروش اون کالا یا خدماتی که انتخاب کردی رو بیاموزی، غیر اینه؟ جذب مشتری به تعداد زیاد کار راحتی نیست !

بالفرض که بری و در شغلی که انتخاب کردی همه مهارتهای اون رو یادبگیری با فوت و فن های انجام اون مهارت آشنا بشی، تازه میرسی اول جاده جذب مشتری!
اگر بلد نباشی چطوری کالایا محصولی که با ۵۰ میلیون سرمایه آماده فروش کردی رو بفروشی و ازش درامد کسب کنی ، عملا یک سرمایه گذاری اشتباه انجام دادی، غیر اینه؟

 

با ۵۰ میلیون تومان چیکار کنم؟

طبق توضیحات فوق با ۵۰ میلیون تومان هر کاری که راه بندازی تازه میرسی به قسمت غمناک داستان به اسم فروش اون کالا یا خدمات.گذشته از اینکه با ۵۰ میلیون تومان در این تورم بازار به سختی میشه یک کسبوکار راه اندازی کرد، بالفرض هم که یک شغل خانگی برای خودت راه اندازی کنی و در منزل کار تولید یا ارائه خدمات رو انجام بدی، برای جذب مشتری و کسب درآمد از اونها هم باید یک فکر اساسی کنی، بازم درست میگم یا غیر اینه؟

 

با ۱۰۰ میلیون تومان هم نمیشه هیچ کسب و کاری راه اندازی کرد!

اگر منظور شما از راه اندازی کسب وکار گرفتن یک مغازه یا یک دفترکار و راه اندازی یک شغل داخل اون مکان و به درآمد رسیدن از اون مکان باشه، متاسفانه خیلی بیشتر از ۱۰۰ میلیون تومان باید فقط هزینه رهن مکان و تهیه وسایل و امکانات کنی، دوباره بگم، غیر اینه؟
اگر از کسب درآمد با سرمایه ۵۰ میلیون و ۱۰۰ میلیون ناامید شدی، یکم صبر کن من هنوز قسمت قشنگ ماجرا رو برات تعریف نکردم.

 

تا اینجای این مقاله چند نکته مهم رو برات توضیح دادم که مجدد برات لیست شون میکنم:

  • راه اندازی کسب و کار با ۵۰ میلیون تومان به این راحتی نیست، بیشتر از این باید پول رهن مکان رو بدی
  • بالفرض هم که یک شغلی با حتی ۱۰۰ میلیون تومان راه اندازی کنی، حتما نیازه در اون شغل مهارتهایی از قبل داشته باشی
  • بعد از حل ایده راه اندازی شغل با ۵۰ میلیون، برای جذب مشتری و فروش وارد مرحله غول بعدی میشی

 

بهترین پیشنهاد برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه ۱۰ میلیون تا ۲۰۰ میلیون:

پولتو بزار جیبت و خرج هزینه های زندگیت کن! ممکنه بگی یا خدا! اینم شده ایده؟ صبر کن هنوز توضیحاتم تموم نشده​. اگر تا اینجای این مقاله رو به دقت خونده باشی، ایده کسب درآمد با سرمایه اندک شما دو تا قسمت داره:

  1. انتخاب شغل یا همون انتخاب کالا یا خدماتی برای فروش
  2. پیدا کردن مشتری، و فروش اون کالا یا خدمات به اونها

خوب بیا یک کار کن که اصطلاحا به ۱۰۰ تا کار بیرزه، بیا به جای اینکه بری و با سرمایه اندکی که داری دنبال یک کالا یا خدمات برای فروش بگردی و بعد بمونی که حالا مشتری از کجا بیاری و چطوری اون کالا یا خدمات رو به پول و درآمد تبدیل کنی، بیا این کارو انجام بده:

از همون اول بیا به جای انتخاب یک کالا یا خدمات، وقتت رو بزار روی یادگیری مهارتهای جذب مشتری و فروش! سرمایه ۱۰ میلیون، ۲۰ میلیون و … هم که داری رو خرج زندگی و هزینه های اون میکنی و با خیال راحت چند ماهی فرصت پیدا میکنی تا مهارتهای جذب مشتری و فروش رو یادبگیری.من آموزشی برای فروش ندارم، فکر نکنی میخوام یک دوره آموزشی بهت بفروشم که اینها رو دارم میگم.

 

یاد گیری مهارتهای جذب مشتری و فروش= معدن طلا

خوب اگر بیای و وقتت رو بزاری روی یادگیری مهارتهای جذب مشتری و فروش اونوقت میتونی هر کالا یا خدماتی رو بفروشی و ازش درآمد کسب کنی، حتی میتونی با سرمایه صفر، شروع به فروش و کسب درآمد کنی. باور نداری؟

اگر مهارتهای جذب مشتری و فروش رو یادگرفته باشی حالا فقط کافیه به یک تولید کننده کالا یا یک ارائه دهنده خدمات مراجعه کنی و بهش بگی آقای صاحب کار من توانایی جذب مشتری و فروش رو دارم ، مشتری پیدا میکنم میام از تو میخرم به مشتری خودم میفروشم، اوکی هستی با من؟

به نظرت کدوم صاحب کسب و کار حاضر نمیشه با تو که تند و تند مشتری پیدا میکنی کار نکنه و بهت کالا یا خدمات نده ؟

پس ببین به جای وقت تلف کردن برای پیدا کردن ایده کسب و کار با ۱۰۰ میلیون و … بیا و مهارتهای جذب مشتری و فروش رو یاد بگیر و هزینه و سرمایه خودت رو هم به باد نده و خرج زندگیت کن در مدتی که داری این مهارتها رو یاد میگیری.

 

دوره فروش های کلاه بردار !

حتما الان با خودت میگی این نکویی هم حتما دوره آموزشی جذب مشتری و فروش داره و میخواد این طوری با این همه قصه تعریف کردنش ما رو سرکیسه کنه و دوره خودش رو به ما بفروشه !

اگر همچین فکری کردم، عزیزم کاملا اشتباه کردی! من دوره آموزش مهارتهای جذب مشتری و کسب درآمد دارم، اما بدون اینکه یک ریال پرداخت کنی میتونی همین الان شروع کنی به دیدن این آموزشها.

دیدی اشتباه کردی؟

اگر میخوای بدونی داخل این دوره چه خبر، بزن روی دکمه زیر و شروع کن به دیدن آموزشهای صفر تا هزار کسب و کار. قدم اول این دوره رو که ببینی کاملا دستت میاد که داخل این دوره که بدون یک ریال پرداخت میتونی شروع کنی به دیدن آموزشهای اون چه خبره و چطوری به ایجاد شغل و کسب درآمد شما کمک میکنه.

معطل نکن بزن روی دکمه زیر و شروع کن به دیدن آموزشها، همی الان.

اگر سوالی داشتی کمی پایین تر در قسمت دیدگاه ها بپرس تا بهت پاسخ بدم.

راستی درباره انتخاب شغل و تغییر شغل آموزشهای مختلفی دارم که همه این آموزشها در صفحه زیر کنار هم قرار گرفته، دیدن صفحه زیر از نون شب برای شما واجبه، همه این آموزشها کاملا رایگان هستن، یادت نشه

راهنمای جامع انتخاب شغل

ارادتمند، داداش رضا

رضا نکوئی

رضا نکوئی

مدیر و مدرس سایت صفر تا هزار کسب و کار ، از سال 1380 در کار طراحی ، تبلیغات و بازاریابی هستم ، از سال 1390 طراحی سایت و در کنارش تولید محتوا انجام میدم
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها