مشکلات راه اندازی کسب و کار

خلاصه متن ویدئو قدم ۱۷ : مشکلات راه اندازی کسب و کار

در مسیر راه اندازی کسب و کار به مشکلاتی برمیخوریم که نمیدونیم باید چیکار کنیم. آیا اینها واقعا مشکل هستن؟

عزیز داداش سلام، من رضا نکوئی هستم مدیر و مدرس آموزشهای سایت صفر تا هزار کسب و کار. در این صفحه از آموزشهای رشد قطعی کسب و کار درباره مشکلات راه اندازی کسب و کار بصورت خلاصه برات توضیح میدم.

توضیحات کامل این متن رو میتونی در ویدئوی بالای همین صفحه مشاهده کنی و اگر ویدئو رو ندیدی توصیه اکید من اینه که این ویدئو رو کامل ببینی که از این متن خیلی جامع تر و کامل تر است.

و همچنین اگر سایر آموزشهای نحوه مقابله با مشکلات در کسب و کار رو ندیدی حتما به صفحه زیر یه سر بزن:

تاب آوری در کسب و کار

 

اولین نکته کاملا واضح که مطرح میشه اینکه که :

واقعا مشکلات در مسیر رشد کسب و کار وجود دارن؟

همانطور که در ویدئو بالای همین صفحه کامل توضیح دادم، بله مشکلات در مسیر رشد کسب و کار وجود دارن، خوبم وجود دارن.

برای بعضی از افراد در مسیر رشد کسب و کار مشکلات کمتر و برای برخی دیگه افراد مشکلات بیشتری در مسیر رشد کسب و کار وجود داره.

کم بودن یا زیاد بودن معضلات مسیر کسب و کار به شما و شرایط موجود شما بستگی داره، اگر با دست خالی از توانایی های مختلف به جنگ با مشکلات بیای، قطعا درگیری بیشتری خواهی داشت و اگر با دستی پر از توانمندیها و توانایی های مختلف به مقابله با مشکلات بری، حتما شرایط بهتری خواهی داشت.

 

در کدام قسمت رشد کسب و کار مشکلات بیشتر است؟

به قول معروف از ب بسم الله تا ن والضالین در مسیر کسب و کار مشکلات هستن و قشنگ از شما پذیرایی میکنن، در همه بخش های مختلف مسر کسب و کار مشکلات جدی و قویی وجود دارن و شما باید خودت رو برای رویارویی با اونها به نحو احسنت اماده کنی.

چاره ای جز مقابله با مشکلات وجود نداره، اگر میخوای از سد این مسائل رد بشی باید اونها رو بشکنی و ریز دور و به مسیر موفقیت خود در کسب و کار ادامه بدی.

با عقب نشستن و کاری نکردن و ترسیدن تنها برای شکست خودت برنامه ریزی کردی، فراموش نکن.

 

برای چه کسی جای نگرانی نیست؟

برای کسی که راه بلده و نقشه راه موفقیت در کسب و کار رو داره و مرحله به مرحله و قدم به قدم میدونه باید چیکار کنه، جای نگرانی نیست.

اگر مسیر صفر تا هزار رشد کسب و کار رو بلدی چطوری باید طی کنی، جای نگرانی برای شما نیست و اگر نمیدونی از کدوم طرف باید بری تا به موفقیت برسی، قطعا مشکلات فراوان سر راه شما منتظرت هستن.

من در این آموزشهای صفر تا هزار کسب و کار کاملا رایگان دارم همین مسیر حرکت به سمت موفقیت در کسب و کار رو برات روشن میکنم، اگر این مسیر برات ناآشناست و نمیدونی موفقیت در کسب و کار کدوم طرفه، فقط کافیه طبق برنامه و نقشه رایگان من که در اختیار توست پیش بری، همین.

این نقشه راه و روشن کردن مسیر رشد کسب و کار رو من در آموزشهایی که قدم به قدم داره خدمتت تقدیم میکنم ارائه شده، بنابراین برای استفاده از آموزشهای رشد قطعی کسب و کار من فقط قدم های مختلف رو به ترتیب ببین و اجرا کن.

بزن روی لینک زیر و از قدم اول شروع کن اگر اونها رو ندیدی و به اینجا رسیدی.

آموزشهای قدم به قدم رشد قطعی کسب و کار

رضا نکوئی

رضا نکوئی

مدیر و مدرس سایت صفر تا هزار کسب و کار ، از سال 1380 در کار طراحی ، تبلیغات و بازاریابی هستم ، از سال 1390 طراحی سایت و در کنارش تولید محتوا انجام میدم
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها