کسب و کارهای کوچک پرسود

کسب و کار کوچک پرسود

دنبال یک کسب وکار کوچک پرسود میگردی؟ میخوای بدون سرمایه اولیه، یک شغلی برای خودت راه اندازی کنی؟ فکر میکنی میشه با دست خالی، بدون هیچ سرمایه ای کسب و کار پرسودی راه انداخت؟

اگر میخوای جواب این سوالات رو بدونی در این مقاله با من همراه باش تا سورپرایزت کنم.

سلام، من رضا نکوئی هستم مدیر وبسایت صفر تا هزار کسب و کار. خیلی از جوان رو دیدم که دنبال یک کار بدون سرمایه میگردن تا کسب و کار کوچکی برای خودشون راه اندازی کنن و البته این مطلب هم براشون مهمه که سود خوبی بتونن از این کسب و کار تازه تاسیس خود برداشت کنن.

خوشبختانه چنین امکانی وجود داره و شما میتونی بدون سرمایه اولیه، کسبوکاری برای خودت راه اندازی کنی و به درآمد واقعا عالی برسی.

حتما برای اینکه اطلاعات رو از راه اندازی کسب و کار بیشتر کنی لینک زیر رو هم حتما مطالعه کن:

نقشه راه کسب و کار

 

راه اندازی کسب و کار پرسود بدون سرمایه!

قرار نیست یک چوب جادویی بهت بدم و یک اجی مجی بهت یاد بدم، در یک چشم به هم زدن یک شغل پردرآمد برای خودت ایجاد کنی. اما به لطف فضای مجازی و اینترنت که شرایطی رو برای ما فراهم کرده تا خیلی راحت بتونیم به مشتریان زیادی دسترسی پیدا کنیم، اینکه یک شغل با درآمد عالی داشته باشیم امکان پذیر شده.

وقتی میشه از طریق فضای مجازی و دنیای اینترنت افراد زیادی رو در طول روز پیدا کرد که به کالا یا خدمات ما نیاز دارن و میشه اون کالا یا خدمات رو به این مشتریان نیازمند به اون کالا یا خدمات فروخت، همه چی مهیای داشتن یک شغل عالی با درآمد فوق العاده است.

فضای مجازی و دنیای اینترنت برای داشتن یک شغل عالی در ایران خلاصه میشه به داشتن یک وبسایت حرفه ای و یک پیج در اینستاگرام.

اینستاگرام با اینکه فیلتر شده اما با توجه به اینکه هنوز بیشترین تعداد ایرانی ها در این پلتفرم فعال هستن ، همچنان گزینه یک در بین شبکه های اجتماعی برای راه اندازی کسبوکاره.

چگونه شغل پردرآمد بدون سرمایه راه اندازی کنیم؟

راه اندازی یک شغل با درآمد عالی دیگه کار سختی نیست و واقعا شدنی است، سه مرحله اون رو در ادامه براتون میزارم بخونین و به این باور برسین که نه انگار واقعا شدنیه!

البته برای کسی که در فضای مجازی فعالیت حرفه ای نداشته ممکنه انجام این مراحل بسیار سخت به نظر بیاد، اما ارزشش رو داره. وقتی قرار باشه با دست خالی بدون سرمایه درآمدهای صدمیلیونی داشته باشین، اگر این سختی یادگیری انجام اون هم نباشه که دیگه باید به اصل وجودش شک کرد، غیر اینه؟

مرحله اول : یادگیری مهارتهای کسب درآمد از فضای مجازی

خوب با توجه به اینکه قراره یک کسب و کار کوچک پرسود راه اندازی کنیم، زمانی میتونیم فروش زیاد و راحت رو بدون سرمایه اولیه تجربه کنیم که از فضای مجازی و وبسایت و یک پیج در اینستاگرام شروع کنیم.

اگر قرار باشه از طریق یک پیج حرفه ای در اینستاگرام و یا یک وبسایت حرفه ای در دنیای اینترنت هر روز مشتریان فراوانی رو جذب کنیم و محصول یا خدمات خودمون رو به اونها بفروشیم، اولین کار ظاهرا یادگیری راه اندازی و استفاده از این دو گزینه است.

یعنی باید دقیق، کامل و عالی بیاموزیم چطوری میشه در اینستاگرام یک پیج حرفه ای داشت تا بشه با اون مشتریان رو جذب کرد و درآمد عالی داشت. و همچنین باید دقیق و کامل یادبگیریم چگونه یک وبسایت برای خودمون طراحی کنیم، چطوری بیاریم این وبسایت رو به صفحه اول گوگل تا بتونیم مشتریانی که اسم کالا یا خدمات ما رو جستجو کردن جذب کنیم.

یادگیری مهارتهای زدن یک پیج حرفه ای در اینستاگرام واقعا نیاز به زمان برای آموزش و کسب تجربه داره و اصلا و به هیچ وجه بدون یادگیری و تجربه نمیشه در اینستاگرام به موفقیت و درآمد رسید. در مورد وبسایت هم قضیه سخت تر و حرفه ای تر است و برای داشتن یک وبسایت حرفه ای مخصوصا اگر خودمون بخوایم اون سایت رو طراحی کنیم و به صفحه اول گوگل بیاریم واقعا مسیر طولانی رو در یادگیری و صحیح و خطا باید طی کنیم.

در نتیجه و خلاصه کلام: رسیدن به یک شغل درآمد بالا از طریق یک پیج در اینستا و یک وبسایت قطعا شدنی است، اما یادگیری مهارتهای اون واقعا نیاز به عزمی جزم داره، چون واقعا سخته و خیلی نکات ریز و درشت فنی داره که باید حتما یاد بگیریم تا به موفقیت برسیم.

مرحله دوم، انتخاب کالا یا خدمات برای ارائه بدون سرمایه اولیه:

بعد از اینکه مهارتهای فضای مجازی رو که منظورم همان بالا آوردن یک پیج عالی در اینستاگرام و زدن یک وبسایت حرفه ای است یاد گرفتیم، میتونیم کالا یا خدماتی که میخوایم در این پیج و یا وبسایت عرضه کنیم رو انتخاب کنیم.

نکته بسیار مهم در اینجا اینه که اصلا نیازی نیست حتما تولید کننده اون کالا و یا دست به آچار ارائه دهنده اون و متخصص اون خدمات باشیم.

از طریق یک پیج حرفه ای و یک سایت عالی به قدرتی میرسیم که میتونیم هر کالا یا خدماتی که بخوایم رو به پول تبدیل کنیم، فقط کافیه قبل استارت اون پیج یا سایت کالا یا خدمات رو انتخاب کنیم، تامین کننده اون کالا یا خدمات رو هم پیدا کنیم، در سایت و پیج خودمون اون کالا یا خدمات رو به صورت حرفه ای معرفی کنیم، مشتریان رو جذب کنیم و به نوعی واسطه بین مشتری و تولید کننده کالا یا ارائه دهنده خدمات بشیم.

این طوری بدون هیچ سرمایه اولیه برای تهیه یا تولید اون کالا و خدمات میتونیم به درآمد واقعا عالی برسیم.

مرحله سوم، شروع حرفه ای فعالیت در فضای مجازی:

بعد از یادگیری مهارتهای اینستاگرام و طراحی سایت و انتخاب کالا یا خدمات برای ارائه به مشتریان، الان دیگه فقط کافیه که شروع کنیم و استارت رو بزنیم، همین!

بسته به نوع کالا یا خدماتی که انتخاب کردیم، بسته به میزان رقابت برای ارائه اون کالا یا خدمات در فضای مجازی و بسته به میزان تلاش و سختکوشی ما و بسته به میزان مهارتهایی که برای فعالیت در فضای مجازی یادگرفته ایم میتونیم سریعتر و یا دیرتر به نتیجه درآمد عالی و جذاب برسیم.

از کجا شروع کنیم:

همانطور که در توضیحات بالا گفتم شروع از یادگیری مهارتهای فعالیت در فضای مجازی است، اما اینکه با وبسایت شروع کنیم یا یک پیج در اینستاگرام، باید خدمتتون عرض کنم که با اینستاگرام.

دلیل آن هم اینه که طراحی یک وبسایت و رسوندن اون به صفحه اول گوگل تخصص و مهارت خیلی بیشتری نیاز داره تا بالا اوردن یک پیج در اینستاگرام.

بنابراین باید با اینستاگرام شروع کنیم و در کنارش برای یادگیری مهارت های طراحی سایت و سئو هم وقت بزاریم و سایت رو باید بسیار جدی تر بگیریم. اینستاگرام هیچ حساب و کتابی نداره که امروز باشه و فردا نباشه، برای همین داشتن وبسایت به عنوان پایگاه اصلی کسب و کار ما در فضای مجازی از اهمیت بسیار بیشتری برخورداره.

فراموش نکنیم که اگر فقط روی اینستاگرام سرمایه گذاری کردیم و سراغ وبسایت نرفتیم شاید روزی بیاد که صبح از خواب پاشدیم ببینم پیج ما دراینستاگرام کلا بالا نمیاد و دستمون به هیچ جا بند نیست و کل کسب و کار آنلاین ما که فقط روی اینستاگرام بوده به باد فنا رفته، بنابراین داشتن وبسایت بسیار بسیار ضروری و حیاتی است.

یادگیری مهارتهای کسب وکار آنلاین از همین سایت:

اگر به صفحه اول همین سایت صفر تا هزار کسب و کار مراجعه کنین خواهین دید که سرفصل های آموزش های کسب وکار در اون وجود داره و اگر فصل اول این دوره فراجامع رو ملاحظه کنین متوجه میشین که در همین سایت صفر تا هزار کسب و کار همه مهارتهای لازم برای داشتن یک کسب و کار آنلاین واقعی بهتون آموزش داده میشه. بنابراین برای یادگیری مهارتهای کسب درآمد از اینستاگرام و وبسایت فقط کافیست که آموزشهای همین سایت رو دنبال کنین.

امیدوارم از خوندن این مقاله لذت برده باشین و دقیقا متوجه شده باشین که یکی از روشهای داشتن کسب و کار کوچک پرسود همین فضای مجازی است که آموزشهای اون در همین سایت تقدیمتون میشه.

اگر سوالات کوتاه داشتین میتونین در پایین همین مقاله در قسمت دیدگاه مطرح کنین تا پاسخ اون رو خدمتتون ارائه کنم و اگر هم نیاز به مشاوره کسب و کار داشتین میتونین به صفحه مشاوره مراجعه کنین و یک وقت مشاوره برای خودتون رزرو کنین تا در یک گفتگوی دوطرفه دقیقا به سوالات و ابهامات شما جواب بدم و برای راه اندازی یک کسبوکار عالی راهنمایی تون کنم.

ارادتمند، رضا نکوئی

رضا نکوئی

رضا نکوئی

مدیر و مدرس سایت صفر تا هزار کسب و کار ، از سال 1380 در کار طراحی ، تبلیغات و بازاریابی هستم ، از سال 1390 طراحی سایت و در کنارش تولید محتوا انجام میدم
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها