آموزش بازاریابی محتوا

بازاریابی-با-محتوا

سلاااااام، حالتووووون چطوره ؟ من رضا نکوئی هستم مدیر و مدرس آموزشهای پیج و سایت صفر تا هزار کسب و کار . داخل این صفحه میخوام درباره بازاریابی محتوا توضیحات زیادی برات بدم و ویدئوهای زیادی رو برات بزارم تا کاملا داستان بازاریابی محتوایی برات جا بیفته. بنابراین ازت دعوت میکنم آموزشهای بازاریابی محتوا منو از دست نده.

 

جذب مشتری با بازاریابی محتوا:

مهمترین کاری که ما میخوایم با تولید محتوا و انتشار اون انجام بدیم، جذب مشتری و افزایش درآمده. خوب به نظرت چطوری تولید محتوا میدونه به افزایش درآمد کسب و کارها منجر بشه؟

این سوالی است که در ذهن خیلی از مشاغل وجود داره و حتی به درستی این موضوع شک دارن، شما چطور؟

بهت پیشنهاد میکنم بدون معطلی بزن روی ویدئو زیر و با دقت به داستان جذب مشتری با تولید محتوا گوش کن و این ویدئو ۵ دقیقه ای رو ببین.

چیزشکن اگر روشن داری خاموشش کن ، صفحه رو رفرش کن، تا ویدئو زیر بهت نمایش داده بشه

 

 

سود بیشتر با همان محتوایی که تولید شده:

یکی از بهترین روشها، برای جذب مشتری بیشتر و افزایش فروش اینه که ،از همان محتوایی که یکبار تولید کردیم، استفاده بهینه کنیم و با تکثیر و ترویج محتوا، مخاطبان بیشتری رو با خدمات و محصولات خودمون آشنا کنیم.

بسیاری از کاربران ایرانی محتوایی که تولید میکنن رو فقط در اینستاگرام منتشر میکنن، من در ویدئو زیر بصورت کامل بهت توضیح دادم که چطوری با انتشار همان محتوا میتونی سود بیشتری به دست بیاری.

 

 

۱۰ پیش نیاز برای دریافت نتیجه و کسب درآمد از تولید محتوا:

اگر میخوای از تولید محتوا به نتیجه برسی، به موفقیت برسی، به درآمد برسی، باید نکات گفته شده در ویدئو زیر رو به دقت اجرا کنی.

کسب درآمد آنلاین مراحل خودش رو داره و نمیشه بدون رعایت کردن نکات مهم کسب درآمد از تولید محتوا و بازاریابی محتوایی به درآمد و موفقیت رسید. برای مشاهده توضیحات بیشتر ویدئو زیر رو ببین لطفا.

 

 

باورسازی در تولید محتوا:

بازاریابی محتوایی است و باور کردن حرف تو توسط مخاطب. اگر مخاطب من و شما رو که بازاریابی با محتوا انجام میدیم باور نکنه و برای حرف ما تره هم خورد نکنه، به نظرت در بازاریابی با محتوا به نتیجه و موفقیت میرسیم؟

هر محتوای کوچک و بزرگی که ارائه میکنیم یا باور بهتری از خودمون در ذهن مخاطب ایجاد میکنیم یا باور بدتری، بدون ایجاد باور درست در مخاطب تلاش های ما برای تولید محتوا و جذب مشتری از طریق محتوا، آب در هاون کوبیدن است.

توضیحات بیشتر رو در ویدئو زیر برات گفتم، حتما ببینم عزیزم.

 

 

ادامه آموزشهای بازاریابی محتوایی بزودی……حتما به این صفحه سر بزن.

رضا نکوئی

رضا نکوئی

مدیر و مدرس سایت صفر تا هزار کسب و کار ، از سال 1380 در کار طراحی ، تبلیغات و بازاریابی هستم ، از سال 1390 طراحی سایت و در کنارش تولید محتوا انجام میدم
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها