آموزش تولید محتوا در اینستاگرام

آموزش تولید محتوا برای اینستاگرام

سلاااام، حالتووووون چطوره ؟ من رضا نکوئی هستم مدیر و مدرس آموزشهای صفر تا هزار کسب و کار . در این صفحه از سایت آکادمی میخوام فقط درباره تولید محتوا در اینستاگرام برات صحبت کنم و آموزشهای خفنی برای تولید محتوایی اینستاگرامی بهت بدم.

اگر برای کسب و کار خودت یک پیج اینستاگرامی داری، دنبال کردن این صفحه از سایت صفر تا هزار کسب و کار یکی از واجباته برای شما.

 

ترکیب کردن فیلترهای استوری اینستاگرام:

اگر با استوریها در اینستاگرام کار کرده باشی، حتما میدونی در هر استوری میتونی از فیلترهایی که در پایین صفحه استوری اینستاگرام اومده استفاده کنی و این طوری استوریهای خودت رو جذابتر کنی.

فقط مساله ای که هست در هر استوری فقط میتونی یک فیلتر اعمال کنی، در ویدئو زیر یک ترفند بهت یاد دادم تا بتونی هر تعداد که دلت خواست از این فیلترها رو، روی یک استوری اعمال کنی. پس به دقت ویدئو زیر رو ببین.

 

 

 

کمبود وقت در روزهای شلوغ کاری برای تولید محتوا در اینستاگرام:

یکی از دغدغه هایی که بعضی از کاربران اینستاگرام دارن اینه که، وقتی سرشون شلوغ میشه و فرصت تولید محتوا ندارن، چیکار کنن و چطوری برای تولید محتوا وقت آزاد کنن.

و یا میخوان بدونن چطوری میشه یک جوری بالاخره از تولید محتوا از عقب نموند، اگر تو هم مثل این دسته از دوستان هستی و میخوای بدونی در اوقات شلوغی کسب و کارت با داستان تولید محتوا دراینستاگرام چه کنی، کافایه ویدئو زیر رو به دقت ببینی.

در این ویدئو بصورت کامل توضیح دادم در ایام شلوغی کسب و کار روش درست فعالیت در اینستاگرام که از تولید محتوا عقب نمونیم چطوریاس. بزن و ببین.

 

 

 

انگار توی اینستاگرام سر هممون کلاه گذاشتن !

دیدی اساتید زیادی در اینستاگرام آموزش اینستاگرام و رفتن به اکسپلور و جذب فالور میدن ؟ یکی نیست از این اوستاها سوال کنه، چرا راز اصلی رو که پیج خودتون رو میلیونی میکنه نمیگین؟

کدوم راز ؟ تبلیغات برای رشد پیج . حرف از تبلیغات میزنن بصورت اندک خودشون صدها هزارنفری فالور اضافه میکنن با تبلیغات، اما به ملت که میرسن دوره اکسپلور و الگوریتم میفروشن. بهتر نبودن دوره تولید محتوای ارزشمند و تبلیغات میفروختن ؟

ویدو زیر رو ببین بیشتر توضیح دادم.

 

 

 

مهمترین ماموریت الگوریتم اینستاگرام:

میدونی اگر اینستاگرام و الگوریتمش فقط و فقط یک ماموریت بسیار مهم داشته باشن، اون ماموریت چیه ؟

بسیاری از پیج ها با عدم توجه به این ماموریت مهم وقت خودشون رو تلف میکنن، درصورتی که اگر به این وظیفه مهم الگوریتم اینستاگرام توجه کنن، مدل دیگه ای در اینستاگرام فعالیت میکنن.

ویدئو زیر رو ببین تا داستان بیشتر برات روشن بشه.

 

 

ادامه آموزشهای تولید محتوای اینستاگرامی بزودی در همین صفحه…..

رضا نکوئی

رضا نکوئی

مدیر و مدرس سایت صفر تا هزار کسب و کار ، از سال 1380 در کار طراحی ، تبلیغات و بازاریابی هستم ، از سال 1390 طراحی سایت و در کنارش تولید محتوا انجام میدم
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها