رشد کسب و کارهای کوچک(راهکار عملی برای مشاغل ایران)

رشد کسب و کارهای کوچک

اگر یک کسب و کار کوچک و نوپا راه اندازی کردین قطعا یکی از مهمترین دغدغه های شما در این روزها رشد کسب و کار کوچک خودتان است . و اگر به مراحل رشد کسب و کار و نقشه راه کسب و کار آشنا نباشین ، این دغدغه کم کم تبدیل به استرس و اضطراب برای شما میشه . در این مقاله راه کار های عملی برای کسب و کارهای کوچک ایرانی برات دارم، با من همراه باش و کسب و کار نوپای خودت رو به معنای واقعی رشد بده.

اگر این مقاله رو هم بخونی قطعا به پیشرفت کسبوکارت کمک خواهد کرد: نقشه راه کسب و کار

عزیز داداش سلام، من رضا نکوئی هستم مدیر و مدرس آموزشهای سایت صفر تا هزار کسب و کار. درسال ۱۳۸۰ که کسب و کار کوچک خودم رو راه اندازی کردم مشابه کودکی بودم که در شلوغی های بازار دست مادر خودش رو رها کرده و در سرگردانی عظیمی گرفتار شده.

اگر شما هم به ابتدای راه اندازی کسب و کار خودتون توجه کنین باید یک چنین حسی مثل من داشته باشین و حالا من بعد از حدود ۲۳ سال از اون روز همه نقاط تاریک راه اندازی یک شغل تازه تاسیس برام روشنه و شما میتونی از ۲۳ سال تجربه کاری من که در زمینه طراحی و تبلیغات و بازاریابی و جذب مشتری است استفاده کنی و در رشد کسب و کار کوچک خودت بسیار موفق از شروع راه اندازی کسب و کار من عمل کنی.

گیجی و سردرگمی اولین معضل رشد کسب و کارهای کوچک:

دقیقا مشابه کودکی که مادر خود را گم کرده، مدیر جوانی که اولین کسب و کار خودش رو تاسیس در همان گیجی و سردرگمی است، اقا نمیدونه باید چیکار کنه و تمام!

و این ندانستن ها و سردرگمی به قیمت عمرانسان تموم میشه اگر راه رو پیدا نکنی و در مسیر صحیح قرار نگیری. بنابراین اولین اقدام مهمی که یک مدیر جواب کسب و کار کوچک باید انجام بده اینه که راهی برای رهایی از این وضع پیدا کنه، اما کدوم راه؟

صد ها فکر و راه هم که از در و دیوار بریزه یا بهت پیشنهاد کنن، نمیدونی کدومش درسته و کدومش غلط ! کدام یک رو باید بری و کدام صدها راه باید نبینی!

در چنین روزهایی است که اگر کسی پیدا بشه و مسیر صحیح رشد کسب و کار رو به ما نشون بده واقعا فرشته ای از جانب خدای رحمان نیست؟

نمیخوام بهت بگم من اون فرشته ام، اما اگر شمایی که داری این مقاله رو میخونی همان مدیر جوانی است که تازه کسب و کار کوچیک خودت رو راه اندازی کردی تجربه های من به شدت به دردت میخوره.

من این تجربه ها بصورت کاملا رایگان در قالب آموزشهای قدم به قدم برات آماده کردم و از قبل از اتنخاب شغل در آموزشها برات گفتم و این آموزشها تا بعد از رسیدن به موفقیت کامل شغلی ادامه داره.

اگر میخوای از این آموزشهای قدم به قدم ویدئویی کاملا رایگان استفاده کنی، فقط کافیه به صفحه اول سایت صفر تا هزار کسبوکار مراجعه کنی، کمی صفحه رو ببری پایین تا فصل های مختلف آموزشی منو ببینی.

بزن رو لینک زیر و شروع به دیدن این آموزشهای رایگان قدم به قدم برای رشد کسب و کار کوچک خودت کن.

آموزش کسب و کار

انتخاب شغل اولین اقدام عملی برای رشد کسبوکارهای کوچک

طبق توضیحات فوق که خدمتت عرض کردم اگر یکی پیدا بشه و مسیر واقعی پیشرفت شغلی رو بهت نشون بده، بعد از بدست آوردن اون گنج نقشه راه رشد کسب وکار اولین اقدام عملی که باید انجام بدی اینکه که :

  • اگر شغلی داری، بهترین شغل برای تو همینه ؟
  • و اگر شغلی نداری چطوری بهترین شغل رو برای خودت اتنخاب کنی و فرمول انتخاب بهترین شغل برای هر کس چیه؟

اگر به آموزشهای ویدئویی قدم به قدم و رایگانی که گفتم مراجعه کنی خواهی دید که فصل سوم این آموزشهای رایگان کاملا درباره انتخاب شغل ، انتخاب بهترین شغل برای هرکس و یا درصورت نیاز درباره تغییر شغل کاملا توضیح داده.

بنابراین اگر در مرحله انتخاب و یا تغییر شغل هستی و یا هنوز مردد هستی که بهترین شغل رو برای خودت پیدا کردی یانه، فصل سوم این آموزشهای ویدئویی رایگان کمک بسیار خوبی در این زمینه برات داره.

بنابراین بازم بهت پیشنهاد میکنم وارد صفحه اول سایت صفر تا هزار کسب و کار شو و از فصل اول شروع کن به دیدن این آموزشها و اگر هم فقط درباره انتخاب شغل میخوای مطالعه کنی به صفحه زیر که آموزشهای مختلف انتخاب شغل رو توضیح داده مراجعه کن.

انتخاب شغل

یادگیری مهارت های کسب و کار

قدم مهمی دیگه ای که ذهن مدیر هر کسب و کار کوچک و تازه تاسیس رو به خود مشغول میکنه اینه که آیا مهارت کافی در کسبوکار خودم پیدا کردم یا نه ؟

زمانی که در شغل و حرفه خودت متخصص باشی، بصورت ناخودآگاه اعتماد به نفس پیدا میکنی، زمانی که با اعتماد به نفس بالا و اطمینان از کار خودت با مشتری صحبت میکنی بصورت ناخودآگاه در مشتری اعتماد ایجاد میکنی.

و زمانی که بتونی اعتماد مشتری رو جلب کنی، اون وقت است که مشتری حاضر به معامله با شما میشه و درآمد شما شروع میشه. خوب بگو ببینم چقدر در کسب و کار کوچک خودت به مهارت رسیدی و اوستا کار شدی ؟

اگر میخوای به سرعت مهارتهای خودت رو افزایش بدی، میتونی از روش های مختلف افزایش مهارت که در فصل پنجم آموزشهای ویدئویی و رایگان صفر تا هزار کسب و کار برات گفتم استفاده کنی.

در فصل پنجم این آموزشها روش های مختلفی که میتونی به سرعت مهارتهای شغلی خودت رو افزایش بدی برات باز کردم و کاملا واضح برات توضیح دادم، حتما ببین.

رشد کسبوکار کوچک با کسب و کار آنلاین یا کسب و کار آفلاین

خوب از اینکه به عنوان یک اوستا اماده ارائه خدمات به ملت بودی و شرایط کسب درآمد عالی رو داشتی، یک سوال مهم برای دنیای کسب و کارهای امروزی مطرح میشه و اون سوال هم اینه:

کسب و کار کوچک خودم رو بصورت آنلاین راه اندازی و اداره کنیم یا بصورت فیزیکی و آفلاین؟

هرچند که تعداد بسیار زیادی از مدیران جوان مملکت ما رونق کسبوکار نوپای خودشون رو در زدن یک مغازه یا دفترکاری و بصورت فیزیکی میبینن، ولی هستن افرادی که به عنوان یک مدیر کسب و کار از همان ابتدای کار بیزینس آنلاین رو انتخاب میکنن و در دنیای اینترنت و فضای مجازی شروع به کسب درآمد میکنن.

خود من هم ترجیح دادم به جای درگیری با مشکلات و معضلات مشاغل سنتی از فضای آنلاین کسب درآمد کنم و کلا کسب وکار داداش رضای شما آنلاین است. فقط کافیه در گوگل جستجو کنی: چاپخانه دات آنلاین تا در همان گزینه اول با سایت طراحی و چاپ من آشنا بشی و اگر تمایل داشتی از خدمات آنلاین مجموعه های من هم برای رشد بهتر شغل خودت استفاده کنی.

خوب حالا که به قصه طول و دراز کسب و کار آفلاین یا آنلاین رسیدیم اینم در جریان باش که داداش رضا در فصل هفتم آموزشهای ویدئوی و قدم به قدم و رایگان صفر تا هزار خودش که در صفحه اول سایت در دسترس شماست به رشد کسب وکار فیزیکی پرداخته و در فصل نهم هم قراره درباره رونق کسب و کار آنلاین برات توضیح بدم.

خوب بگو ببینم حالا میتونی از این آموزشهای رایگان قدم به قدم برای رشد کسب و کار کوچک خودت صرف نظر کنی؟ بیا صفحه اول سایت و شروع کن عزیز داداش.

خوب دیگه فکر میکنم به اندازه کافی مسیر پیشرفت کسب وکار نوپاه رو برات توضیح دادم و شما متوجه شدی که در این سایت صفر تا هزار کسبوکار همه چی برای پیشرفت شما آمادست اونم بصورت کاملا رایگان.

فقط یک مقدار همت و برنامه ریزی میخواد که شروع کنی و هر این آموزشهای قدم به قدم رو ملاحظه کنی، بنابراین بیا صفحه اول سایت و از قدم اول شروع کن به دیدن این آموزشهایی که کاملا رایگان شده و در انتهای دیدن هر ویدئو هم نیاز نیست هیچ مبلغی پرداخت کنی.

برای رفتن به صفحه اول سایت بزن روی این دکمه نارنجی کمی پایین تر که نوشته فهرست آموزشهای رشد قطعی کسب و کار.

ارادت ، داداش رضا

رضا نکوئی

رضا نکوئی

مدیر و مدرس سایت صفر تا هزار کسب و کار ، از سال 1380 در کار طراحی ، تبلیغات و بازاریابی هستم ، از سال 1390 طراحی سایت و در کنارش تولید محتوا انجام میدم
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها