سایت آموزش کسب و کار

سایت آموزش کسب و کار

دنبال یک سایت آموزش کسب و کار میگردی تا بتونی مهارتهای شغلی خودت رو افزایش بدی و از کسب و کار جدید خودت به درآمد خوبی برسی؟ درست اومدی ! از کجا معلوم ادامه رو بخون تا بدونی دنبال چه سایت آموزش کسب وکاری باید بگردی که بهترین نتیجه رو از مطالعه و دنبال کردن اون سایت بگیری.

سلام، من رضا نکوئی هستم، مدیر وبسایت صفر تا هزار کسب و کار. در این مقاله میخوام برات توضیح بدم کدوم وب سایت آموزش کسب و کار ارزش دنبال کردن رو داره که وقت خودت رو هدر نداری و بتونی با دنبال کردن آموزشهای اون سایت یک شغل واقعی برای خودت راه اندازی کنی.

خصوصیات بهترین سایت آموزش کسب و کار :

خوب اگر قرار باشه دنبال یک وبسایت آموزشی بگردی تا از آموزشهای اون برای رشد کسب و کارت استفاده کنی، به نظر من اون وبسایت باید این خصوصیات رو داشته باشه، بخون ببین چقدر درسته این خصوصیات از نظر شمایی که دنبال این وبسایت میگردی و ببین این خصوصیات به دلت میشینه یا نه؟

تجربه مدرس:

خیلی ها بدون تجربه، وارد حوزه تدریس شدن فقط به این دلیل که ۴تا نکته رو از یک جایی یادگرفتن و فکر میکنن حالا میتونن تدریسش کنن. تا زمانی که علمی رو یاد نگیری، اون رو تجربه نکنی، و با برداشت درست خودت آمیخته اش نکنی، حرفی برای گفتن نداری. اگر غیر این باشه در مورد همی چی توی همین اینترنت اطلاعات پیدا میشه، مهم اون تجربه و برداشت و فهم مدرس از اون نکته است که باید همراه علم به دانشجو منقتل بشه. اطلاعات خام کاربرد زیادی برای دانشجو نداره.

سابقه کار و فعالیت مدرس:

اگر میخوای بدونی مدرسی که انتخاب کردی، گزینه مناسبی برای یادگیری آموزشهای اون هست به سابقه کار و فعالیت مستند اون نگاه کن. ببین چطوری با چه مدرک و مجوزی میتونه بهت ثابت کنه در اون زمینه که آموزش میده سابقه کار و فعالیت حرفه ای داره.

آموزشهای تجربی نه ترجمه مطالب خارجی:

بسیاری از مدرس ها از اونجایی که تجربه کاملی در حرفه خودشون ندارن به ترجمه آموزشهای خارجی و ارائه همون مطالب میپردازن. اینکه یک مدرس طوطی وار یکسری آموزش خارجی رو یادگرفته باشه که هیچ کاربردی در فرهنگ و بازار ایران نداره و همونها رو بخواد تدریس کنه و پول از ملت بگیره چی باید بهش گفت شما بگین!

تدریس ساده و روان:

بعضی از مدرسها فکر میکنن اگر از کلمات قلمبه سلمبه استفاده کنن کلاس داره براشون، پای درس بعضی از این مدرسها که میشینی به زور شاید متوجه بشی چی دارن میگن حتی اگر در حوزه خودشون از مقدمات آموزش برای دانشجو مرحله اول دارن صحبت میکنن. اینکه مدرس طوری ساده و روان صحبت کنه که هر کسی متوجه این آموزشها بشه و قشنگ به جون و دلت بشینه کار هر مدرسی نیست.

قدم به قدم بودن آموزشها:

آموزشی خوبه که مرحله به مرحله شفاف برای دانشجو توضیح بده، آموزشی خوبه که اگر یک دانشجو که هیچ علمی در اون حوزه نداره در این کلاس شرکت کرد، بتونه به یک اوستا کار ماهر تبدیل بشه. آموزشی خوبه که دانشجو رو گیچ نکنه و دست دانشجو رو بگیره و مرحله به مرحله همه نکات ریز و درشت رو شیرفهم کنه، نظر شما چیه؟

لپ کلام، بدون اتلاف وقت:

بعضی از مدرسها برای اینکه بگن آموزش خفنی درست کردن در سایت آموزش کسب و کار خودشون هر مطلب رو با کش و قوص فراوان و با هزار حاشیه توضیح میدن تا حجم و ساعات آموزش رو بالا ببرن. اما توجه ندارن که وقتی دانشجو سر درس این کلاش میشینه فقط خسته میشه و چون احساس میکنه لپ کلام رو نمیگیره از ادامه آموزشها انصراف میده و هیچ نتیجه ای از هزینه ای که کرده نمیگیره و این میشه امتیاز منفی برای اون مدرس.

آموزشی خوبه که لپ کلام رو بدون اینکه مطلب اضافی داخلش بیاد به دانشجو منتقل کنه. این مدل آموزش بهترین تبلیغ میشه برای اون مدرس، نظر شما چیه؟

صفر تا صد و عدم پراکندگی آموزشها:

اگر قرار باشه از یک سایت آموزشی کسب و کار صحبت کنیم، خوبه که اون سایت آموزشی همه جوانب رشد کسب و کار رو پوشش بده نه اینکه هر چقدر استاد بلده بگه و بقیه رو از جای دیگه لازم باشه یاد بگیریم!

اگر قرار باشه هر بخشی رو از یک مدرس یادبگیریم سرهم کردن این مطالب در ذهن و آمیخته کردن اونها در عمل طوری که بهترین نتیجه رو از اون آموزشها بگیریم کار سختی میشه.

بهترین کار اینه که آموزشهای کسب وکار صفر تا صد باشه و از یک مدرس مسیر کامل این آموزشها رو دریافت کنیم تا بدونیم سر و ته این کلاف کجاست. بعد اگر خواستیم تخصصی تر برای هر بخش مطالعات بیشتری داشته باشیم لااقل اصل نقشه مسیر رشد کسبوکار رو از یک مدرس گرفتیم و میدونیم که از کجا باید به کجا برسیم.

هزینه آموزشها:

در ۹۹ درصد سایت های آموزش کسب و کار، اگر یک دوره آموزشی ارائه بشه اول باید هزینه رو پرداخت کنی. در بعضی از این سایتها هم اگر هزینه رو بدی و آموزشها رو دریافت کنی، پشتیبانی ارزشمندی که شما رو به رشد کسب و کار برسونه ارائه نمیشه.

اگر تونستی سایتی رو در زمینه آموزش کسب و کار پیدا کنی که هزینه رو مثل همین سایت صفر تا هزار من ازت دریافت کنه، جایزه داری.

حلال خوری مدرس:

متاسفانه بازار آموزش راهی شده برای پر کردن جیب خیلی از سودجوهای مدرس نما!

به نظر من دریافت هزینه آموزش زمانی برای مدرس حلاله که واقعا مطالب ارزشمندی رو به دانشجو منتقل کنه، و دانشجو رو بیشتر گمراه و سرگردان نکنه. زمانی خوبه پول دانشجو رو بگیرن که واقعا تغییری در کسب و کار دانشجو ایجاد کرده باشن، نظر شما چیه؟

سایت آموزش کسب و کار صفر تا هزار :

همه نکات گفته شده فوق در همین سایت صفر تا هزار کسب و کار که داری مطالعه میکنی رعایت شده، بدون اینکه یک ریال پرداخت کنی شروع کن به دیدن آموزشهای رشد کسبوکار این سایت. بزن روی لینک زیر برای دیدن آموزشها بدون یک ریال پرداخت.

ارادتمند، رضا نکوئی

 

رضا نکوئی

رضا نکوئی

مدیر و مدرس سایت صفر تا هزار کسب و کار ، از سال 1380 در کار طراحی ، تبلیغات و بازاریابی هستم ، از سال 1390 طراحی سایت و در کنارش تولید محتوا انجام میدم
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها