نقشه راه موفقیت در کسب و کار

متن ویدئو

نقشه راه موفقیت در کسب و کار

مطالب زیر متن ویدئو نقشه راه موفقیت در کسب و کار است (ویدئو فوق )، لطفا این ویدئو رو ملاحظه کنین و یا اگر با خوندن متن راحت تر هستین ! متن کامل ویدئو رو در زیر مطالعه کنین.

با یاد و نام خدای مهربان با اولین جلسه از دوره فرا جامع صفر تا هزار موفقیت در کسب و کار در خدمتتون هستم. دوره ای که به دیدگاه من نه تنها کسب و کار ما را رشد می‌ده ، ما رو به تمامی  آرزوهایی که میخوایم میرسونه  حتی ما رو به سعادت اون دنیا و سعادت آخرت میرسونه.

ادعای  بسیار سنگین و عجیبی کردم ولی اگر تا انتهای همین ویدئویی که الان داری ملاحظه میکنی  با من همراه باشی بهت ثابت می کنم که چطوری این دوره فراجامع  صفر تا هزار موفقیت در کسبوکار که نتیجه ۲۱ سال تجربه کار ی من و 41 سال عمر خودم هست  چطوری میتونه شمارو از طریق مسیر رشد کسب و کار به سعادت  دنیا و آخرت برسونه .

پس بنابراین هر کاری که داری انجام میدی حتما برای همین ویدئویی که الان داری ملاحظه میکنی وقت بزار زمان خالی کن و این ویدئو رو که شاید حدود 1 ساعتی زمان ببره به دقت و تا اخر گوش کن و ببین تا متوجه بشی و در همین ویدئو من نقشه مسیر  موفقیت در کسب و کار رو برات توضیح بدم و در همین ویدئو بهت بگم چطوری میشه از طریق  این دوره آموزشی کسب و کارت رو رشد بدی و به سعادت دنیا و آخرت برسی.

در ادامه با ما همراه باش که بهت توضیح بدم این دوره چیه ، توی این دوره ما چه کاری انجام خواهیم داد و چطوری و چه سرفصل هایی توی این دوره میخواد به شما کمک کنه تا  انشالله از طریق مسیر رشد کسب و کار به  آنچه که آرزوش رو داری برسی.

 

اگر که من اجازه بدین قبل از اینکه بریم و در رابطه با این دوره آموزشی برات صحبت کنم یه کوچولو معرفی از خودم داشته باشم  تا شما بیشتر بامن آشنا بشی با بدونی چه کسی داره این دوره فراجامع رو بهت تقدیم میکنه تا اون وقت با نگاهی بهتر و با اعتمادی بیشتر بشینی پای این آموزشهایی که هیچ ضرری و زیانی برات نداره و شما کلیک کردی و الان داری میبینی و بدونی چه کسی داره این محتوا و این آموزشها رو تقدیم تو میکنه تا اون موقع با دلی قرص تر بشینی پای این ویدئوها .

معرفی مدرس آموزش نقشه راه موفقیت در کسب و کار:

من رضا نکوئی هستم مدیر کانون آگهی و تبلیغات 4رنگ ، از سال 1386 مجوز شرکت تبلیغاتی رو گرفتم در مشهد کار میکنم و همزمان عضو رسمی انجمن صنفی تبلیغات خراسان شدم . مجوزهای منو در تصویر زیر ملاحظه میکنین.

از سال 86 مجوز از وزارت ارشاد ، عضو رسمی انجمن صنفی تبلیغات خراسان و همین طور که قبلا گفتم در این دوره میخوام تجربه 41 سال عمر خودم و 21 سال سابقه کارم رو در کار طراحی و تبلیغات، بازاریابی و جذب مشتری بصورت آنلاین و افلاین برات بگم.

خلاصه کلام : شاید یک روزی به درگاه خدا عرضه کردی که : خدا کی این کسب و کار من متحول میشه ؟ کی من میتونم از این آب باریکه در بیام ؟ کی میتونم کسب و کارخوبی داشته باشم ؟ درآمد عالی داشته باشم وخلاصه شاید یک روزی به درگاه خداوند چنین چیزی رو عرضه کردی که اگر چنین چیزی بوده و چنین خواسته ای از خداوند رحمان داشتی……خوب جایی اومدی !

و خداوند اون درخواست تو رو از طریق این دوره فراجامع لبیک گفته و میخواد که تو رو به اون خواسته و آروزیی که داشتی که رشد کسب و کارت بوده ، ثروت حلالی بوده ، موفقیت در کسب و کار بوده ، برسونه.

خوب از معرفی خودم که بگذریم و بریم سراغ معرفی سرفصلهای این دوره تا ببیینم که این دوره و نقشه راه موفقیت این دوره چطوری هست و این نقشه راه موفقیت رو من به شما کاملا توضیح بدم تا ببینی چجوری این مسیر میخواد شما رو به موفقیت کامل در کسب و کار برسونه.

آموزشهای این دوره فراجامع رایگان نیست

از دیدگاه من برای رسیدن به سعادت دنیا و آخرت از مسیر رشد کسب و کار 11 مرحله مهم داریم ، این دوره فراجامع 11 فصل و 11 مرحله بسیار مهم تا این لحظه براش طراحی شده البته ممکنه که این دوره بعدا در حین ضبط ، چون یک دوره بسیار طولانیه و حدود چند صد ساعت آموزش خالص داره ، احتمال اینکه به تعداد سرفصل های اون اضافه بشه ، هست !

و ممکنه که به سرفصل های 11 مرحله اون یک سری نکات مهم دیگه ای ببینم که ضرورت داره و در قالب سرفصل اضافه کنم ، در حال حاضر 11مرحله بسیار مهم رو برای رسیدن به سعادت دنیا و آخرت از مسیر رشد کسب و کار من در این دوره طراحی کردم تحت عنوان نقشه راه و میریم اولین مرحله بسیار مهم رو برات توضیح بدم.

اولین مرحله : مرحله سردرگمی 

هرکسی که میخواد در کسب و کارش به موفقیت برسه ، یک نوجوان رو در نظر بگیر ، یک جوانی که تازه میخواد کسب و کارش رو راه اندازی کنه در نظر بگیر حتی یک کسی که کسب و کاری برای خودش داشته ولی به اونچه که میخواد نرسیده در نظر بگیر ، اینها همه سردرگم هستن.

نمیدونن باید چیکار کنن! از یک نوجوانی که در اطرافتون دارین سوال کن ، فلانی به نظرت چه شغلی برات مناسبه ؟

– شاید یک جوابی بده که در خیلی از مواقع میگن نمیدونم !

اگر بهت جوابی داد ، بهش بگو از کجا معلوم این شغل برات مناسبه ؟

ببین چه جوابی داره ؟ آیا منطفی پشت این جوابش هست؟ 

ازیک کارمند سوال کن ، فلانی تویی که 5 ساله 10 ساله 20 ساله کارمند هستی میدونی چطوری میشه با شغل آزاد از شر کارمندی راحت بشی ؟

– جوابی برات نداره !

اگر یک کارمندی که حتی 2-3 ساله کارمنده جوابی برای این سوال داشت و سردرگم نبود ، کارمند نبود که . کسب و کار خودش رو راه انداخته بود ، اقای خودش بود ، رییس خودش بود ، نوکر خودش بود ، درست میگم ؟

پس اولین مرحله برای رسیدن به سعادت دنیا و رشد کسب و کار اینه که همه سردرگمن و نمیدونن که باید چطوری ، چه کارهایی رو انجام بدن تا بتونن توی کسب و کار خودشون به موفقیت لازم برسن .

از یک کاسب شغل آزاد حتی اگر سوال کنی ، آقایی که شغل آزاد داری ، 10 ساله کاسب بازاری ، میدونی چطوری میشه مشتریانت رو دو برابر کنی حتما ؟ 

-اون هم به احتمال زیاد جوابی که به شما میده اینه که : من جواب این سوال رو نمیدونم . چون هر کاسبی اگر جواب این سوال رو میدونست اون هم میرفت و اگر لازم بود نیروهاش رو سه برابر میکرد و درآمدش رو چند برابر میکرد ، درسته ؟

یک مقدار حقوق بیشتر پرداخت میکرد و درآمدش رو دو سه برابر میکرد . پس یک کاسب بازاری چند سال سابقه کارم اگر ازش سوال کنی چطوری میشه مشتریانت رو چند برابر کنی ، میگه نمیدونم ، یا جواب قاطع و درستی نداره ، یا جوابی که حتما بره و به نتیجه برسه رو نداره .

سردرگمی در نقشه راه موفقیت در کسب و کار

پس اولین معضل ، اولین مشکل ، اولین مرحله برای رشد کسب و کار که ما باید از اون عبور کنیم تا بتونیم کسب و کار خودمون رو به موفقیت برسونیم ، مرحله سردرگمی است .

خوب چطوری میشه از سردرگمی خارج بشیم ؟

این مطالبی که دارین میخونین درباره نقشه راه موفقیت در کسب و کار در این دوره فراجامعه ، یعنی من دارم در آموزشهای این صفحه نقشه راه موفقیت در کسبوکار رو بهت میدم . توی آموزشهای این صفحه با نقشه راه موفقیت در کسب و کاری که بهت دارم میدم ، دارم بهت میگم که چطوری از سردرگمی در بیای.

توی این صفحه دارم از صفر تا هزار موفقیت در کسب و کار رو ، پله به پله در 11 مرحله بهت میگم تا شما بدونی چطوری میشه این مسیر پرفراز و نشیب رو طی کنی و از طریق این نقشه راه موفقیت در کسب و کار به موفقیت در کسب و کارت برسی .

پس چطوری مرحله سردرگمی رو حل میکنیم ؟ اگر مطالب همین صفحه رو بخونی و با نقشه راه موفقیت در کسبو کار آشنا بشی ، از سردرگمی خارج میشی.

پس حتما مطالب این صفحه رو تا آخر بدقت بخون و یا ویدئو بالای صفحه رو کامل ببین تا در جریان نقشه راه موفقیت در کسب و کار به صورت کامل قرار بگیری.

بنابراین در این نقشه راه برات میگم که مسیر رشد در کسبوکار چطوریه ، چطوری شغل انتخاب کنی ، چطوری رشدش بدی ، چطوری میلیاردر بشی و مرحله به مرحله از قبل از انتخاب شغل تا رسیدن به بهشت اون دنیا چه کاری باید انجام بدی ، در آموزشهای همین صفحه دارم برات میگم تا از سردرگمی در بیای .

خارج شدن از سردرگمی با نقشه راه موفقیت در کسب و کار

میریم و بالفرض که از سردرگمی در اومدیم و نقشه راه رو متوجه شدیم و فهمیدیم که مسیر رشد کسبو کار به چه صورته ، میخوریم به مرحله دوم ، مرحله دوم چیه ؟

مرحله دوم این دوره فراجامع :

مرحله دوم : نقش من و نقش خدای رحمان در به موفقیت رسیدن من 

همه افراد جامعه ما که در ایران دارن زندگی میکنن خواه و ناخواه در یک خانواده مذهبی حالا یا با اعتقادات کمتر یا بیشتر متولد و یه نیم نگاهی همیشه در همه اموراتمون به بحث مذهبی و بحث خدا داریم.

مرحله دوم نقشه راه موفقیت در کسبوکار

و من اومدم در اینجا در مرحله دوم برات توضیح دادم اشتباهاتی که در این قسمت هست . کم تا حالا نشنیدیم که میگن :

چرا موفق نشدی ؟

— خدا نخواست .

چی شد کسب  وکارت ورشکست شد ، داری چیکار میکنی ؟

— حالا ببینم خدا چی میخواد

چرا این طوری نشد ، چرا از این مسیر به موفقیت نرسیدی ؟

— نشد دیگه انگار قسمت نبود.

کم این جملات رو نشنیدیم و این یک چالش بسیار مهمی است برای من و شمایی که بچه مسلمون هستیم و به احتمال خیلی زیاد یکسری باورها و عقاید اشتباهی رو در ذهن ما از کودکی شکل دادن و همین بسط و گسترش پیدا کرده و محکم شده جز عقاید اشتباه ما که در مسیری موفقیت در کسب و کار یکی از موانع بزرگ رشد و موفقیت ما همینه که من نمیدونم تکلیف چیه :

 • من چقدر در موفقیت خودم دخلیم 
 • و خدای رحمان چقدر دخیل است

این قسمت رو در فصل دوم این دوره فراجامع با هم دیگه بررسی میکنیم و بصورت کامل برات توضیح میدم :

 • خداوند رحمان کیست؟
 • من کیستم ؟
 • من چه مقدار در موفقیت خودم دخیل هستم ؟
 • خدای رحمان چه مقدار در موفقیت من موثر و دخیل است؟

جایگاه هر کدوم رو بدونیم ، درست و مستقیم و با سرعت پیش به سمت هدف حرکت کنیم .

در فصل دوم این موارد رو با هم بررسی خواهیم کرد و این مطالب فصل دوم رو هم داخل پرانتز بهت بگم که با کارشناسان بخش پاسخگویی به سوالات اعتقادی حرم مطهر آقا امام رضا مطرح کردم و تاییده کارشناسی این مطالب رو از این قسمت گرفتم .

مطالب فصل دوره دوره فراجامع

چه کسی باید منو به موفقیت برسونه ؟

در فصل دوم به صورت کامل این موضوع رو هم بررسی خواهیم کرد.

از مرحله دوم که بگذریم میریم و وارد مرحله سوم این دوره فراجامع میشیم ، از سردرگمی دراومدیم ، تکلیف خودم و خدای رحمان رو متوجه شدم ، حالا قراره بریم و به موفقیت در کسبوکار برسیم دیگه ، غیر اینه ؟

مرحله سوم : انتخاب شغل و یا تغییر شغل

خوب اولین کاری که باید انجام بدیم ، وارد مرحله سوم این دوره میشیم که مرحله انتخاب شغل و یا تغییر شغل است . اگر قراره برم و به سعادت دنیا و آخرت برسم از طریق چه کسب و کاری ؟

از طریق کدام پول حلالی ؟ چه شغلی رو انتخاب کنم که بهترین شغل برای من باشه و اگر توی شغلی که الان دارم کار میکنم ، آیا این شغل مناسب من هست یا نیست و باید تغییرش بدم ؟

اینها مواردی هست که میخوایم در مرحله سوم این دوره با هم بررسی کنیم. اگر از افراد مختلف سوال کنی :

 • بهترین شغل برای تو کدوم شغله ؟
 • مطمئنی شغلی که الان داری نباید تغییر کنه ؟
 • چطوری میشه با این شغلی که انتخاب کردی به سعادت آخرت بماند به نعمت های همین دنیا برسی ؟

مطالب فصل سوم دوره فراجامع موفقیت در کسب و کا

همچین جواب درستی برات ندارن و ما در فصل سوم این دوره انشاالله با هم دیگه بررسی خواهیم کرد:

 • شغل کارمندی بهتره یا شغل آزاد در فصل سوم کامل برات توضیح میدم
 • مزایا و معایب شغل کارمندی چیه ؟ شغل کارمندی خوبه یا نه ؟ در فصل سوم به صورت کامل بررسی خواهیم کرد 
 • مزایا و معایب شغل آزاد چیه ؟ شغل آزاد خوبه یا کارمندی که حقوق ثابتی داره و سرماه میتونی روش حساب کنی ؟ در فصل سوم با هم بررسی میکنیم
 • روش انتخاب بهترین شغل برای شما : میدونی چه شغلی بهترین شغل برای شخص شماست ؟ فرمول و روشش رو در مرحله سوم بهت خواهم گفت
 • بعد از اون میریم و درباره نهایی کردن تصمیم و اجرایی کردن اون برات توضیح میدم. یک تصمیمی که میگیریم اینقدر دل دل میکنیم ، که هر لحظه یک کاری میکنیم، به اصطلاح عموم هم هر روز از یک شاخه به شاخه دیگه میپریم و از کار به اون کار میریم. اینهایی که هر روز یک شغلی رو عوض میکنین ، توی همین مرحله مشکل دارن. نهایی کردن تصمیم و اجرایی کردن اون که برات توضیح خواهم داد.
 • و درباره تغییر شغل هم بصورت کامل برات توضیح میدم که اگر در حال حاضر یک شغلی برای خودت داری باید اون شغل رو حفظش کنی و یا باید تغییرش بدی؟ اگر قراره حفظش کنی به چه دلیل و اگر قراره تغییرش بدی به چه دلیل ؟ اگر قراره تغییرش بدی به چه شغلی تغییرش بدی ؟ در فصل سوم با هم بررسی میکنیم.

و در نهایت تکلیف روشن میشه کدوم شغل رو باید انتخاب کنیم و به چه دلیل ؟

سرفصل های آموزش فصل سوم

از فصل سوم هم که در نقشه راه موفقیت در کسب و کار بگذریم ، از سردرگمی در اومدیم ، تکلیف خودم و خدای رحمان رو دونستم ، شغلم رو انتخاب کردم ، میریم و وارد مرحله چهارم میشیم  :

مرحله چهارم ، مرحله تاب آوری :

همه اینو قبول دارن :

 • رشد کسب و کار سخته
 • موانع زیادی سر راه هر کسب و کاره ، قرار باشه در یک کسب و کاری به موفقیت مالی همین دنیا برسی خودش کلی داستان داره ، کلی موانع داره  ،بعد ما میخوایم این موانع رو رد کنیم بریم از طریق رشد کسبوکارمون وارد بهشت بشیم ، پس خیلی سخت تره
 • آدم در طول این مسیر پرفراز و نشیب کم میاره

فصل چهارم نقشه راه موفقیت در کسب و کار:تاب آوری

حالا چطوری میشه این مسیر پرفراز و نشیب رو با دلخوشی و لذت طی کرد و در اون پیشرفت هم کرد ، نه تنها مسیر برات سخت نباشه ، بلکه مسیر برات آسون و لذت بخش باشه و بعد از اون ماه به ماه پیشرفت هم بکنی . 

نکاتی که در فصل چهارم بررسی خواهیم کرد:

درفصل چهارم در این نقشه راه موفقیت در کسب و کار یعنی فصل تاب آوری ، باید ببینی چطوری باید تاب بیاری ، باید بدونی چطوری باید با مشکلات دست و پنجه نرم کنی و در فصل چهارم به صورت کامل با هم بررسی میکنیم:

مطالب فصل چهارم دوره فراجامع صفر تا هزار موفقیت در کسب و کار

 • چطوری با وجود مشکلاتی که همه میدونن هست و زیادم هست به کسب  کارمون ادامه بدیم؟
 • چطوری از مسیر رشد کسب و کارمون لذت ببریم ، قرار نیست عذاب بکشیم ، زجر بکشیم ، اعصاب نداشته باشیم ، با همه دعوا داشته باشیم تا بریم و به موفقیت برسیم.
 • نه ! قراره از مسیر رشد کسبوکارمون لذت ببریم ، در فصل چهارم برات توضیح میدم چطوری 
 • چطوری همزمان حرکت رو به جلو داشته باشیم؟ یعنی نه تنها با مشکلات دسته و پنجه نرم کنیم و از مسیر لذت ببریم ، بلکه داریم همزمان پیشرفت رو هم رو به جلو به خودمون حرکت میدیم و مرحله به مرحله داریم پیشرفت کسب و کارمون رو بیشتر میکنیم 

اینها رو در فصل چهارم با هم بررسی میکنیم . بعد از این مرحله میریم و وارد فصل پنحم میشیم

مرحله پنجم : یادگیری مهارتهای لازم مختص شغل انتخاب شده:

خوب شغل رو انتخاب کردم ، فهمیدم چطوری باید با مشکلاتش دسته و پنجه نرم کنم در مرحله پنجم این نقشه راه موفقیت در کسب و کار قراره درباره یادگیری مهارتهای لازم مختص شغل انتخاب شده برات توضیح بدم.

 • چطوری میشه راحت تر مهارتهای یک شغل رو یاد گرفت؟

اون کسب و کاری که انتخاب کردم و بهترین کسب و کار برای منه و شاید هیچی هم ازش بلد نیستم ، چطوری میشه راحت تر مهارتها و تخصص های اون شغل رو یاد گرفت؟

فصل پنجم دوره فراجامع

 • چطوری میشه سریعتر اوستا کار بشم تا برم برای خودم کسب و کار بزنم و پول حلال فراوانی در بیارم ؟

در فصل پنجم باهم بررسی خواهیم کرد :

 • منابع یادگیری مهارتهای یک کسبوکار رو بهت میگم چه چیزهایی است

که سریع بری سراغ منبع و اصل اطلاعات رو بگیری و در کسب و کارت سریع به یک اوستا کار تبدیل بشی.

 • چه مواردی رو برای تسلط کامل به اون شغل باید بدونم ؟

تا واقعا یک اوستا کار همه فن حریف بشم توی فصل پنجم برات میگم .

 • چطوری اون شغل رو اتقا بدم و از اوستا کارم هم جلو بزنم ؟

مطالب آموزشی فصل پنجم نقشه راه موفقیت در کسب و کار

در فصل پنجم بهت توضیح میدم که چطوری بری اون شغل رو یادبگیری که حتی از اوستا کارتم جلو بزنی ، یعنی اوستا کارت بعد یک مدتی نگاه که میکنه ، ببینه تو چقدر فاصله پیدا کردی با خودش.

آموزشهای دلنشین دوره فراجامع صفر تا هزار موفقیت در کسبوکار

خوب رسیدیم به مرحله ششم ، پنج مرحله قبل رو اگر فراموش کردی از تصویر زیر بخون دوباره برات توضیح ندم وقتت گرفته بشه

بعد از اینکه مهارتهای مختص شغل انتخاب شده رو یاد گرفتیم حالا  که میخوایم بریم و کسب و کارمون رو راه بندازیم همین طور بیگدار به آب بزنیم و بریم یک کاری رو شروع کنیم ؟ نه !

در فصل ششم بررسی میکنیم جوانب راه اندازی کسب و کار رو .

 • قبل از راه اندازی کسب و کار خودم چه نکاتی رو باید بدونم ؟

چه نکاتی رو باید بدونم که در کسبوکارم به زمین نخورم ؟ در فصل ششم برات میگم .

 • قبل از راه اندازی کسبوکار خودم چه شرایطی رو باید داشته باشم ؟

اگر اون شرایط رو ندارم ، نرم اون کارو انجام بدم و خودم رو از چاله در بیارم و توی چاه بندازم ، در فصل ششم برات توضیح میدم

فصل ششم نقشه راه موفقیت در کسب و کار

 • چکاری کنم از راه اندازی کسب و کارم پشیمون نشم ؟

دیدی دور و اطراف منزل یک مغازه ای باز میشه ، بعد دوماه میبینی جمع شده ؟ اونها روی همین قسمت مشکل داشتن . نمیدونستن باید چه نکاتی رو رعایت کنن تا از راه اندازی اون کسب و کار پشیمون نشن .

نکاتی که در فصل ششم با هم بررسی خواهیم کرد:

 • زمان راه اندازی کسب و کار چه موقع است ؟
 • تنهایی شروع کنم یا کارمند استخدام کنم ؟
 • مهمترین عوامل موفقیت در کسب و کار چه مواردی است ؟
 • کسب و کار آفلاین شروع کنم یا آنلاین ؟ چرا ؟
 • شریک بگیرم یا نگیرم ؟
 • چطوری سودی بیشتر از پول ، داشته باشم ؟
 • از کجا و به چه ترتیب کسب و کارم رو شروع کنم ؟

فقط کافیه با من همراه باشی تا ویدئو فصل ششم که آماده شد این توضیحات رو در اونجا مطالعه کنی.

مرحله هفتم : کسب وکار آفلاین و جذب مشتری:

میریم و بعد از مرحله ششم که بررسی کردیم جوانب راه اندازی یک کسب و کار چه مواردیه در مرحله هفتم کسب و کار آفلاین خودمون رو راه اندازی میکنیم.

کسب وکار فیزیکی ، یک کسب و کار آفلاین داریم مثل اینکه مغازه میزنیم ، دفتر کاری میزنیم ، تعمیرگاهی راه میندازیم 

و یک کسب و کار آنلاین داریم که در فضای آنلاین و اینترنتی مشتری جذب میکنیم و پول در میاریم که اون رو هم بعد بهت میگم.

فعلا در مرحله هفتم میریم و کسبوکار آفلاینمون رو راه اندازی میکنیم و از فضای آفلاین شروع به جذب مشتری میکنیم

 • برای راه اندازی کسب و کار آفلاین چه نکاتی رو باید بدونم ؟
 • چطوری در کسب وکار آفلاین مشتری جذب کنم ؟

فصل هفتم دوره فراجامع صفر تا هزار موفقیت در کسبوکار

اینها نکاتی است که در فصل هفتم در زمان راه اندازی کسبوکار آفلاین برات توضیح میدم.

در فصل هفتم با هم بررسی خواهیم کرد:

 • واقعا کسب و کار آفلاین راه بندازم ؟ یا فقط آنلاینش کنم ؟
 • به چه نکاتی به عنوان مدیر کسب وکار باید توجه داشته باشم تا کسب و کار آفلاین من به موفقیت برسه ؟
 • مکان یک کسب و کار آفلاین چطوری در رشد مثبت و یا منفی اون شغل تاثیر داره ؟
 • چطوری برای کسبوکار آفلاینم تبلیغ کنم که تنیجه بگیرم؟ مطلبی که کاملا یک تخصصه و اینی که میگن تبلیغات هزینه نیست سرمایه گذاریست ، این جمله یک ( اگر ) داخلش داره ، اگر اشتباه این کارو انجام بدی و غیر تخصصی تبلیغات کنی ، هزینه است و اصلا هم سرمایه گذاری نیست.فقط پولتو داری میریزی سطل آشغال.
 • مهمترین نکته برای موفقیت در کسب و کار آفلاین چیه ؟که اگر اون رو بدونی و درست اجرا کنی قطعا شغل افلاین شما به موفقیت میرسه .

قدم هفتم در نقشه راه کسب و کار

در فصل هفتم همه این موارد رو برات توضیح کامل میدم.

بعد از فصل هفتم وارد فصل هشتم دوره فراجامع صفر تا هزار موفقیت در کسب و کار میشیم.

یک بار دیگه سرفصل های تا اینجا رو از تصویر زیر بخون تا بریم درباره فصل هشتم برات توضیح بدم.

قدم هشتم در نقشه راه کسب و کار

مرحله هشتم : تعامل با مشتریان و حفظ آنها :

بعد از اینکه کسب و کار خودمون رو راه اندازی کردیم:

 • حالا چطوری با مشتریان تعامل کنیم؟
 • چطوری مشتریان رو جذب کنیم؟
 • چطوری کاری کنیم که اونها همش از ما بخرن؟
 • چطوری از مشتریان آفلاین خودمون پول در بیاریم؟

مشتری یکباره به درد نمیخوره! مشتریی خوبه که بارها و بارها از ما خرید کنه، این طوری خوبه مگه نه؟

اینها مطالبی هست که در مرحله هشتم میخوایم با همدیگه بررسی کنیم. بنابراین :

در فصل هشتم با هم بررسی خواهیم کرد:

 • چطوری مشتریان رو به کسب و کار خودم وفادار کنم؟
 • چطوری ارتباط با مشتریان رو مدیریت کنم، تا همیشه به یاد کسب وکار من باشن؟ هر موقع میخواد بیاد و از صنف و همکاران من خرید کنه، فقط من تو ذهنش بیام.
 • چه تغییراتی در کسب و کارم ایجاد کنم، تا مشتریان به هیچ وجه منو با رقبا عوض نکنن؟ یعنی من بشم تو ذهن مشتریانم، شماره یک کسب و کار خودم. در ذهن مشتریان من یک تیک بخوره و فقط به من مراجعه کنن.

در فصل هشتم این موارد رو کامل با همدیگه بررسی میکنیم.

قدم هشتم در نقشه راه کسب و کار

بعد از فصل هشتم وارد فصل نهم خواهیم شد، ولی اگر فراموش کردی 8 مرحله این نقشه کسب و کار تا اینجا چه مواردی بوده، لطفا چند لحظه تامل کن و این 8 مرحله رو از تصویر زیر مجدد بخون تا برات یاداوری بشه و مشابه کلاف سردرگمی نباشه برات که ندونی چی به چی بود.

مرحله نهم در نقشه راه موفقیت در کسب و کار

بعد از اینکه در مرحله هفتم کسب و کار آفلاین خودمون رو راه اندازی کردیم و در مرحله هشتم تعامل با مشتریان و حفظ اونها رو یادگرفتیم به مرحله نهم خواهیم رفت.

مرحله نهم، راه اندازی کسب و کار آنلاین و جذب مشتری :

چرا فقط کسب وکار آفلاین داشته باشیم؟

در مرحله نهم آموزش خواهیم داد که چطوری کسب و کار آنلاین رو راه اندازی کنین و چطوری از فضای مجازی و اینترنتی پول در بیارین.

واقعا میشه از کسب وکار آنلاین پول در آورد؟

این سوالی است که خیلی ها میپرسن و باور ندارن و نمیدونن که از فضای آنلاین و مجازی میشه واقعا پول دراورد؟

میشه یک کسبوکار آنلاین واقعی داشت ؟ هر کسی میتونه برای خودش یک کسب و کار آنلاین واقعی داشته باشه ؟ این سوال خیلی از افراده.

در فصل نهم با هم بررسی خواهیم کرد:

فصل نهم یکی از طولانی ترین و پر محتواترین فصل های این دوره فراجامع هست که تعداد آموزشهای این فصل بسیار زیاده و از همه فصل های دیگه این فصل نهم بیشتر آموزش خواهد داشت و در این فصل بصورت دقیق و کامل با هم بررسی میکنیم:

 • واقعا باید کسب و کار آنلاین داشته باشیم یا نه؟
 • برای فروشگاه های محلی هم کسب و کار آنلاین کاربرد داره ؟

بعضی ها میگن آقا ما یک سوپرمارکت داریم، آنلاین بودن دیگه چه معنی میده؟

آقا ما اینجا فقط یک رستورانیم و فقط چند تا خیابان اطراف میان و از ما غذا میگیرن ، کسب و کار آنلاین برای ما معنی نمیده.اینجا با هم بررسی خواهیم کرد برای این عزیزان کسب و کار آنلاین خوبه یا نه؟

 • کسب وکار آنلاین رو با وبسایت یا با شبکه های اجتماعی راه اندازی کنیم و ادامه بدیم ؟

 بریم یک پیج اینستاگرام بزنیم که فیلتر بشه و همه چی بپاشه از هم؟یا بریم یک وبسایت بزنیم؟ کدوم یک؟ چرا؟

 • خودم میتونم کسب و کار آنلاینم رو مدیریت کنم یا باید نیرو استخدام کنم؟
 • در کدام یک از شبکه های اجتماعی باید برم و فعالیت کنم؟ چرا؟ کامل برات توضیح میدم و چراشو میگم
 • طراحی و راه اندازی وبسایت توسط خود شما:

میخوام بهت یاد بدم، اگر حال و حوصله اش رو داشته باشی، چطوری برای خودت یک وبسایت طراحی کنی و پایگاه اصلی کسب و کار خودت رو در فضای آنلاین راه اندازی کنی.

چطوری برای خودت یک سایت بزنی و محصولاتت رو داخلش بزاری؟ کامل اینجا برات توضیح میدم و مراحل صفر تا صد طراحی وبسایت رو میخوام بهت یاد بدم.

 • آموزش سئو وبسایت و رسیدن به صفحه اول گوگل:

بعد از طراحی سایت، میخوام بهت یاد بدم که چطوری سایت خودت رو به صفحه اول گوگل برسونی تا وقتی کسی درباره کسب و کار شما در گوگل جستجو کرد، چطوری سایت شما بیاد اون رده های بالا قرار بگیره، میخوام اینها رو بهت یاد بدم.

فصل نهم فصلی است که دنیایی از اطلاعات مختلف کسب و کار داخل این فصله.

 • آموزش تولید محتوا برای فضای آنلاین:

چطوری برای فضای آنلاین و کسب و کار خودت محتوا تولید کنی، اطلاعات کسب و کار خودت رو چطوری در فضای آنلاین قرار بدی که مشتریان جذب بشن، برات در مورد تولید محتوا بصورت کامل توضیح میدم.

 • آموزش نکات مکمل دیجیتال مارکتینگ:

و درباره نکات مکمل دیجیتال مارکتینگ که غیر از این مواردی که گفتم، دیگه چه کاری باید انجام بدی اونها رو هم برات میگم.

این نکته مهم رو هم در جریان باش:

هر کدام از این سرفصل های بخش نهم که برات گفتم، خودش در بیرون مجموعه ما یک دوره کامل است و بفروش میرسه، مثلا درباره طراحی سایت بیرون یک دوره کامل وجود داره که شما میتونی بری اون دوره رو که مجزاست بخری و ببینی تا طراحی سایت یادبگیری.

درباره اینکه چطوری سایتت رو سئو کنی و به صفحه اول گوگل برسونی، بیرون از شرکت ما دوره های جدایی وجود داره و اگر الان در گوگل جستجو کنی دوره آموزش سئو، دوره های مختلفی رو میبینی که هزینه میلیونی داره ، فقط برای یاد گرفتن سئو.

درباره تولید محتوا : دوره های دیگه ای وجود داره در فضای اینترنت که مستقل از بقیه دوره ها فروخته میشه و فقط به شما تولید محتوا رو یاد میده.

درباره سایر نکات دیجیتال مارکتینگ هم باید مطالعات بسیار زیادی کنی تا بتونی به اطلاعات بیشتری از دیجیتال مارکتینگ و کسب درآمد از فضای آنلاین دست پیدا کنی.

بابت همینه که من اسم این دوره رو گذاشتم، دوره صفر تا هزار موفقیت در کسب و کار، فقط در همین فصل نهم چندین دوره مختلف قرار گرفته، برای همینه که اسم این دوره رو گذاشتم “فراجامع”.

فصل نهم دوره فراجامع صفر تا هزار کسب و کار

به این ترتیب در فصل نهم این موارد رو با هم بررسی خواهیم کرد و شما یک کسب و کار آنلاین واقعی که برات پول تولید کنه رو انشاالله راه اندازی خواهی کرد.

بعد از این مراحل وارد فصل دهم میشیم. 

 

کامل برات توضیح میدم.

 

 

ادامه متن این ویدئو بزودی …..32:40

 

 

 

 

 

اشتراک در
اطلاع از
guest
4 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها