نقشه راه موفقیت در کسب و کار

نقشه راه رشد کسب و کار

عزیز داداش سلام

نقشه راه موفقیت در کسب و کار :

در فصل اول آموزشهای فراجامع صفر تا هزار موفقیت در کسب و کار که لینک ویدئوهای اون رو کمی پایین تر ملاحظه میکنین ، درباره نقشه راه کسب و کار برات توضیح دادم.

اگر قرار باشه در کسب و کار خودمون به موفقیت برسیم ، طبق چه برنامه و چه نقشه راهی باید این مسیر پرفراز و نشیب رو طی کنیم و قدم به قدم چه مراحلی رو باید طی کنیم تا بتونیم کسب و کار خودمون رو به موفقیت برسونیم؟

در فصل اول همه مراحل از صفر تا هزار رسیدن به موفقیت در کسب و کار رو برات توضیح دادم و اگر ویدئوهای این فصل رو ببینی دقیقا دستت میاد که برای رشد کسب و کار چه مراحل مختلفی رو باید طی کنی.

نکات مختلفی که در فصل اول آموزشهای صفر تا هزار کسب و کار تقدیم شما شده به شرح زیره :

 

آنچه در این فصل ۱ می آموزیم :

فصل ۱ آموزشهای رشد قطعی کسب وکار شامل ۵ قدم و ۵ ویدئو آموزشی است و همه آنها از نقشه راه رشد کسب و کار برای شما خواهد گفت.

در فصل یک با مراحل مختلف موفقیت در کسب و کار آشنا خواهی شد که توضیحات کامل تر اون در در ادامه برات میگم.

 

قدم ۱ آموزشهای رشد قطعی کسبوکار : 

معرفی مدرس آموزشها

۱۱ مرحله رشد قطعی کسب و کار

اگر میخوای با من بیشتر آشنا بشی و از ۱۱ مرحله رشد واقعی کسب و کار مطلع بشی حتما ویدئو فوق رو ببین.

 

قدم ۲ آموزشهای رشد قطعی کسبوکار : 

به چه دلایل مهمی باید از این نقشه راه رشد کسبوکار استفاده کنی؟

دستاوردها و سختی های مسیر این نقشه راه

تنها روش رشد سریع تر کسب و کار شما، همه این موارد در ویدئو قدم ۲ رشد قطعی کسبوکار توضیح داده شده، بنابراین بزن روی ویدئو فوق و اونو به دقت ببین.

 

قدم ۳ آموزشهای رشد قطعی کسبوکار : 

در قدم سوم آموزشهای فراجامع صفر تا هزار کسبوکار از جملات انگیزشی و تاثیر اونها در رشد کسب و کار برات گفتم.برای تسلط کامل به نقشه راه رشد کسبوکار لازمه که این ویدئو رو هم که در زیر میزارم کامل ببینی.

نقش جملات انگیزشی در رشد کسبوکار

 

قدم ۴ آموزشهای رشد قطعی کسبوکار : 

زمانی میتونی بهترین نقشه رشد کسب و کار رو داشته باشی که بهترین تصمیم ها رو از اون استخراج کنی. تصمیم ها تاثیر بسیار زیادی در موفقیت ما در کسب و کار دارن و اگر میخوای بدونی چطوری میشه بهترین تصمیم ها رو در کسب وکار بگیری، حتما ویدئو زیر رو ببین.

چطوری تصمیم های بهتری در کسبوکار بگیریم

 

قدم ۵ آموزشهای رشد قطعی کسبوکار : 

یک کاسبی که به موفقیت چشم گیر در کسب و کار خودش رسیده، به نظرت چه نقشه راهی برای رشد کسب و کارش داشته؟

کاسب موفق چه نکاتی رو میدونه و رعایت میکنه تا اجرای اون موارد موفقیت رو تضمین میکنه؟

اگر میخوای از این نکات مهم سردر بیاری حتما ویدئو زیر رو ببین.

کاسب آگاه ، کاسب غافل

 

آموزشهای مکمل فصل اول:

برای مشاهده توضیحات کامل این آموزشها که بصورت ویدئویی است ، لطفا ویدئو های فوق رو ملاحظه کن .در انتهای قدم پنجم هم درباره آموزشهای مکمل فصل اول برات توضیح دادم و گفتم اگر فصل اول آموزشهای مکملی نیاز داشته باشه در آینده به چه ترتیب عمل خواهیم کرد.

علاوه بر این آموزشهای مکمل که بصورت ویدئویی خواهد بود، آموزشهای مکمل نقشه راه کسب وکار به صورت متنی نیز خواهد بود که در زیر به آنها اشاره خواهم کرد.

اگر سوالی برات پیش اومد در قسمت دیدگاه ها پایین این ویدئوها سوالت رو برام بنویس در اولین فرصت شخصا پاسخ خواهم داد.

 

سایر نکات نقشه راه کسب و کار :

علاوه بر اموزشهای مخصوص نقشه راه رشد کسب و کار که در دوره فراجامع صفر تا هزار کسب و کار برات دارم، مقالات زیر هم برای پیدا کردن مراحل رشد کسب و کار و داشتن نقشه ای بهتر به شما کمک میکنه.

بنابراین اگر میخوای درباره نقشه راه موفقیت در کسب وکار اطلاعات بیشتری بدست بیاری، حتما مقالات زیر رو هم در سایت صفر تا هزار کسبوکار مطالعه کن.

 

بوم مدل کسب وکار چیست ؟

بوم مدل کسب و کار یک برگه تک صفحه ای است که از ۹ قسمت مهم تشکیل شده. در این برگه قسمت های حیاتی و مهم رشد کسبوکار بررسی میشه و برای این قسمت مشخص میکنیم که چه اقدامات مهمی باید انجام بشه.

در مراحل مختلف رشد کسب و کار استفاده از بوم مدل کسب و کار میتونه دریچه های جدیدی از رشد رو به روی گلتون باز کنه، بنابراین توصیه میکنم برای پیشرفت بهتر از این گزینه استفاده کنین با خوندن مقاله زیر

بوم مدل کسب و کار چیست

 

مراحل راه اندازی کسب و کار در ایران :

یکی از سوالات اکثر عزیزانی که میخواین کسب و کار مستقل خودشون رو بزنن همین جمله بالاست، مراحل راه اندازی کسب و کار در ایران.

من در این مقاله بصورت کاملا عملی و بر اساس تجربه پاسخ به سوال رو برات گفتم اگر تمایل داری از این مراحل تجربی من سردربیاری حتما مقاله زیر رو مطالعه کن.

مراحل راه اندازی کسب و کار در ایران

 

کسب وکارهای کوچک پرسود :

همه افرادی که ابتدای راه اندازی کسب و کار خودشون هستن، میخوان بدونن که چطوری میشه یک کسب و کار کوچک اما با سود زیاد داشته باشن.

پاسخ به این سوال رو میتونی از مقاله زیر از قول من بخونی.

کسب و کارهای کوچک پرسود

 

رشد کسب و کارهای کوچک

وقتی مدیر جوان مملکت ما اولین کسب و کار خودش رو راه اندازی میکنه دغدغه ها و استرس های زیادی برای رشد کسب و کار نوپای خودش داره. اینکه چطوری این دغدغه ها رو بصورت ریشه ای و اساسی درمان کنه معضلی است که واقعا به یک فرشته نجات نیاز داره.

فرشته نجاتی که بیاد و راه و مسیر رشد کسب و کار کوچک مدیر جوان ما رو مشخص و روشن کنه.

در صفحه زیر درباره این دغدغه ها و راه حل مسائل کسب و کارهای کوچک ایرانی بیشتر توضیح دادم، نگاهی بنداز

رشد کسب و کارهای کوچک

 

ارادت ، داداش رضا

رضا نکوئی

رضا نکوئی

مدیر و مدرس سایت صفر تا هزار کسب و کار ، از سال 1380 در کار طراحی ، تبلیغات و بازاریابی هستم ، از سال 1390 طراحی سایت و در کنارش تولید محتوا انجام میدم
اشتراک در
اطلاع از
guest
6 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها